Jaké jsou nejznámější ženské hráčky pokeru?

18.08. 2017 • Zábava 733x

Poker je hra pro všechny. A i když u pokerových stolů více vidíme muže než ženy, existuje mnoho úspěšných ženských pokerových hráček, které dokážou být nejen krásné, ale i úspěšné.

Vybrali jsme pro vás 3 nejznámější ženské hráčky pokeru.

Vanessa Selbst

Jednou z nejnadanějších a možná i nejlepší pokerovou hráčkou je Vanessa Selbst. Jedná se o americkou profesionálku, která vyhrála více jak 10 ml USD v živých turnajích. Byla profesionální hráčkou herny Pokerstars.

Z neoficiálního mistrovství světa v pokeru, slavné World Series of Poker, které se koná v casinu v Las Vegas, má 3 náramky. V jednom turnaji, konkrétně v PCA, vyhrála 1,4 mil USD a stala nevydělávající ženskou hráčkou v jednom turnaji.

Je vdaná a se svou partnerkou žije v New Yorku.

Liv Boeree

Anglická profesionálka, která je nejen hráčkou, ale i televizní moderátorkou. Jejím největším úspěchem je vítězství v turnaji European Poker Tour San Remo v roce 2010.

Liv se narodila v roce 1984 v anglickém Kentu. K pokeru se dostala v roce 2005 tak, že byla vybrána jako jedna ze soutěžících v pokerovém pořadu. Zde byla trénována jinými pokerovými profesionály. Po soutěži se pokeru začala věnovat pravidelně. 

Jak nám potvrdil herní portál CasinoRecenze.cz zabývající se online automaty, ruletou a pokerem, v již zmíněném EPT turnaji si odnesla výhru 1,25 mil EUR. Celkově si v živých turnajích vydělala přes 3,3 mil UDS.

Vanessa Rousso

Je další Američankou, která se stala známou v prostředí pokerových stolů. Kromě amerického má i francouzské občanství po otci. Bydlí na Floridě.

Pokeru se věnuje od roku 2005. Celkově ji vynesl již přes 3,5 mil USD. Na každoročním turnaji WSOP se dostala na peníze již 17 krát. Kromě pokerových show jako byla Poker After Dark se zúčastnila i Big Brother, kde skončila třetí.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra