Fotokniha ze zahrady od HappyFoto

27.03. 2016 • Zábava 1149x

Jaro je tady, jestlipak už se těšíte na zahrádku? Hned, jak budete mít fotky z prvních dní mezi záhony, šup s nimi do fotoknihy!

Zahrady jsou u nás čím dál modernějším fenoménem. Mít svoje záhonky a pěstovat si na nich vlastní bylinky, zeleninu a ovoce už není jen výsadou starší generace. Ve městech a na sídlištích vznikají dokonce komunitní zahrady. Okamžiky práce na zahrádce s rodinou, radost z úrody, dobrý pocit a hrdost z výpěstků stojí za to zdokumentovat. Určitě máte ze svého zahradničení spousty krásných fotek. Víte, že vytvořit si z nich fotoknihu je opravdu jednoduché? Taková kniha vypadá jako z knihkupectví. Můžete být jejím autorem, fotografem, grafikem, editorem i nakladatelem.

Stačí mít fotografie uložené v počítači, stáhnout si program HF Designer a pustit se do tvořivé práce. Nebo fotit mobilem, stáhnout si do něj aplikaci HappyFoto-MOBILE a fotoknihu vytvořit rovnou v telefonu. Do šablony můžete vkládat fotografie, obrázky i text. Až budete mít fotoknihu hotovou, bude vás program srozumitelně instruovat, jak ji odeslat prostřednictvím internetu do tiskárny společnosti HappyFoto. Přibližně za pět pracovních dní vám hotová vytištěná kniha přijde poštou. Zaplatit ji můžete předem kartou nebo při převzetí od pošťáka na dobírku. Ceny fotoknih se liší dle formátu. Například 24stránková fotokniha ve formátu A4 v pevné lepené vazbě vás přijde na 699 Kč a 20stránková fotokniha do kapsy (15 x 10 cm) vyvolaná na fotopapír běžnou chemickou cestou vás bude stát 199 korun.

Výhodou fotoknihy na fotopapíru je vysoká kvalita fotografií, fotopapíru a také fakt, že jsou stránky ošetřeny tak, aby na nich nezůstávaly otisky prstů. Navíc je taková fotokniha na fotopapíru od HappyFota po otevření plochá, to znamená, že do ní můžete umístit na dvoustránku i panoramatickou fotografii, která zůstane po otevření knihy neporušená.

Více informací a aktuální ceny najdete na stránkách www.happyfoto.cz

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra