Hra pro dívky Fruit Pie

03.08. 2014 • Zábava 1092x

Frankie Stein má zítra narozeniny, a proto se rozhodla uspořádat velkou narozeninovou oslavu v domě svých rodičů. Frankenstein, její tatínek, děvčatům nechce dovolit, aby se párty konala v jeho dílně. Na operačním stole tam totiž je skoro všechno pod proudem. Frankie proto její maminka dovolila, že mohou slavit v hladomorně. Od včerejška tady oslavenkyně vyvěšuje nafukovací balonky, a pavučiny polívá jaderným roztokem. Díky němu budou za tmy hezky fosforeskovat. Zbývá už jenom to nejdůležitější. Upéct co největší narozeninový dort, aby se během oslavy dostalo opravdu na každého. Frankie totiž pozvala skoro všechny své spolužáky a spolužačky. Snad ani nemusíme moc zdůrazňovat, kolik toho třeba takový vlkodlak dokáže sežrat. Pomůžeš svojí kamarádce s pečením?

Hra Monster High Fruit Pie je zajímavou hrou z prostředí kuchyně, která se tak trochu vymyká pravidlům obvyklým u tohoto typu her. Většinou se totiž odehrává v čisťounké kuchyni, kde by se dalo jíst snad i ze země, a hlavně je už dopředu jasné, jak přesně máme při vaření nebo pečení postupovat. Ve hře Monster High Fruit Pie toto všechno ale bude spíš naopak.

Tentokrát totiž nepůjde o představení nějakého neobvyklého receptu, kvůli kterému hra vůbec vznikla. Místo toho budeme mít exkluzivní příležitost nahlédnout do kuchyně opravdových strašidel. Kdo by při pohledu na Frankie Stein  nebo její úpíří  kamarádky čekal, že se holky budou živit hlavně lidskou krví, anebo si z ní aspoň budou vařit polévku, ten je na velkém omylu! Jak asi většina fanynek seriálu Monster High School už dávno dobře ví, Frankie je ve skutečnosti zapřísáhlá veganka!

Proto se také místo šunkových chlebíčků nebo jednohubek s uherákem rozhodla  raději upéct velikánský ovocný dort, který ani neprojde dveřmi. Proto se také celá jeho příprava bude odehrávat už přímo v hladomorně. A protože toho milá Frankie za svůj život zas tolik neupekla, bude konečné rozhodování o tvaru, náplni, polevě i ozdobách právě na tobě!

Celá hra Monster High Fruit Pie se už na první pohled hodně podobná oblíbeným oblékacím hrám na motivy tohoto animovaného americké seriálu. I tentokrát proto před sebou budeš mít nějaký základ, kterému vtiskneš tvar přesně podle svého vkusu a fantazie.

V pravé straně obrazovky si můžeš všimnout bohatého cukrářského menu, ve kterém vybíráš z mnoha různých možností, které je navíc samozřejmě možné ještě dál kombinovat podle chuti a nálady. V horní tabulce přitom vybíráš, jak bude vypadat horní patro narozeninového dortu, a u té spodní zase vzhled a tvar prvního patra.  Obě tyto nabídky mají stejně rozvržené ovládání. Vlevo nahoře tak vybíráš samotný tvar celého patra dortu. Vedle něj napravo pak můžeš zvolit polevu, kterou bude celé patro zalitě. Vlevo dole vybereš vhodný krém, a vpravo dole zase to nejlepší ozdobné cukroví. Jakmile budou obě tyto části hotové, klikni na šipku pod nabídkou, a můžeš pokračovat dál.

Druhá část hry už se bude týkat hlavně vymýšlení doplňků, ale třeba i nádobí.  Vybereš tak nejenom exotické ovoce, bez kterého si Frankie svůj slavnostní dort vůbec neumí představit. Kromě něj přijde na řadu také volba okrasného svícnu, pod jehož světlem nejlépe dort vynikne. Nakonec nezapomeň vybrat takový talíř, který s dortem bude pěkně ladit!

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra