Autoaugmentace - jak na pevná prsa

Autoaugmentace - jak na pevná prsa

07.02. 2012 • Krása 9674x

Autoaugmentace se mezi ženami stává čím dál tím více populární metodou modelace prsou. Tato metoda spočívá v tom, že se při zvětšovaní ňader využívá vaší vlastní tukové tkáně.

Při autoaugmentaci si můžete nechat odsát tuk například z břicha nebo boků a ten si pak po odborném vyčištění nechat drobnými vpichy vpravit do prsou. Prsa poté působí přirozeně, bez jizev a dá se říct, že jsou opravdu vaše. Zabijete tak dvě mouchy jednou ranou a ještě ušetříte. Ideální zájemkyně o autoaugmentaci by měla být žena plnoštíhlá, aby lékaři měli možnost odběru tuku. Jestliže se ale těšíte, že po zákroku budete mít z jedniček čtyřky tak to bohužel ne. Velikost ňader se změní přibližně o číslo k lepšímu. Oproti klasické plastické operaci, je autoaugmentace méně bolestivá. Pacientky také jistě ocení výrazně kratší dobu rekonvalescence po zákroku.

Autoaugmentace je tělu maximálně přirozeným procesem. Aplikace tuku do poprsí dokonale kopíruje mechanismus přirozeného růstu prsou. Je to jako když náhle přiberete na váze - taky se vám zvětší vnady.

I tato metoda má své pro a proti.

Výhody:

  • Po aplikaci jsou prsa na pohled a omak zcela přirozená.
  • V případě potřeby či přání se můžou takto zvětšená ňadra ještě dále doplňovat. Nejdříve však za tři měsíce od minulého zákroku.
  • Prsa se nadále přirozeně zvětšují či zmenšují dle výkyvů vaší váhy.


Nevýhody:

  • Využívání vlastní tkáně může být omezené. Zkrátka jednoho dne už nemusíte mít odkud brát.
  • Během jednoho zákroku nelze prsa zvětšit o více velikostí.


Metody využívané při autoaugmentaci

Autotransplantace pouze vyčištěným zpracovaným tukem - vyčištěný tuk se aplikuje zpět do cílové oblasti - prsou. Tuková tkáň se odebere s určitým procentem kmenových buněk, které jsou vázané na tuk. Stejné množství se zase aplikuje zpět. Tato metoda je nejlevnější. Zákrok trvá přibližně 15- 30 minut. Metoda je vhodná pro standardní výplňové a korekční práce. Cena se pohybuje dle rozsahu výkonu mezi 62 000 - 80 000,- Kč.

Autotransplantace vyčištěným tukem obohaceným o kmenové buňky - efektivní typ autoaugmentace, který navíc zlepší kvalitu pokožky a hojení ran po zákroku. Metoda je vhodná při zákrocích s razantními výsledky. Cena operace je výrazně vyšší než u předešlé metody, neboť odráží náklady na separaci a koncentraci kmenových buněk. Celý proces zpracování buněk trvá okolo dvou hodin a dá se podstoupit v lokální anestezii. Cena výkonu se pohybuje okolo 265 000,- Kč.

Aplikace kmenových buněk získaných z tukové tkáně - spočívá v tom, že se celý odebraný tuk zpracuje a výsledkem je pouze koncentrát kmenových buněk. Ten se poté drobnými jehlami vpravuje do cílové tkáně. Proces trvá také okolo dvou hodin a cena je stejná jako u autotransplantace vyčištěným tukem s kmenovými buňkami.

Při výběru kliniky, kde plánujte podstoupit zákrok, byste měla hledět na certifikaci, oprávnění k autoaugmentaci a reference daného pracoviště.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra