Brazilský keratin

27.08. 2013 • Krása 1731x

Vlasy jsou odnepaměti korunou krásy všech žen. A prakticky nejen žen. I u mužů (pokud vlasy mají) si obvykle jako jednoho z prvních, všimneme právě vlasů. Jestliže má někdo hřívu rozcuchanou, špatně ostříhanou anebo jinak upravenou – neupravenou, tak hned – ač ho známe nebo ne, zařadíme mezi sympatické, či naopak nesympatické osoby. Vlasy jsou zkrátka důležité, zvláště pak u žen. Jen si vzpomeňme, kolik známe případů, kdy kvůli nedostatečně uspokojivému účesu je kdejaká žena naštvaná, nešťastná, odmítne naplánovaný večer a mnoho dalšího.

Vlivy, nepříznivě působící na naše vlasy

Mít kvalitní a perfektní vlasy je pro většinu žen zkrátka velice důležité. Husté, pevné, lesklé a po všech stranách perfektní vlasy chce mít prostě každá a je pro to schopna udělat pomalu vše, co se dá. Denní kulmování, fénování, také i běžné mytí vlasů, také používání zpevňovacích prostředků, jako jsou laky, tužidla nebo gely, anebo ty méně časté, za to s velkým zásahem do struktury samotného vlasu, jako barvení nebo trvalá ondulace, jsou všechno techniky, které přímo omezují zdraví vlasu a proto je nutné se o svoji korunu krásy, jak bylo v úvodu zmíněno, řádně postarat. Navíc jsou tu ještě přírodní nepříznivé vlivy, jako déšť, mráz, nebo zas na druhou stranu slunce a přílišné vysušování, slaná voda z moře a mnoho dalších.

Ochrana na vlasy

Jistě je vhodné používat vlasové masky, zábaly a další, ale co je vůbec nejúčinnější, je poměrně nová metoda, která se v našich krajích používá jen několik let, za to dosahuje perfektních výsledků. Nutno také dodat, že řada lidí si plete brazilský keratin s brazilskou depilací, což jsou dvě naprosto navzájem nesouvisející techniky. Jedna se zaměřuje na odstraněních chloupků z intimních partií a ta druhá je lékem pro poškozené vlasy.

Brazilský keratin je technika, která proniká do jednotlivých vlasů, hledá poškozená místa, která vyplňuje a po celé délce vlasu vytvoří jakousi ochrannou vrstvu.

Nanáší se podobně jako barva, také se nechá působit, následně smyje a vlasy jsou chráněné. Ženy, které proceduru vyzkoušely, byly nadšené ze skvělého účinku. Najednou jejich vlasy, i silně poškozené neustálým barvením a fénováním, zesílily, byly lesklé, pevné a hebké. Začaly lépe růst a zhoustly.

Technika však není trvalá, a pokud chcete mít vlasy skutečně chráněné, je nutno na pravidelné ošetření brazilským keratinem docházet jednou za měsíc až dva. Pakliže jsou vlasy silně poškozené, doporučuje se zprvu aplikace v kratších časových intervalech v rozmezí i několika dnů. To už je ale individuální v závislosti na kvalitě daných vlasů.

V žádném případě nezkoušejte tuto techniku provádět doma. Neodborným zacházením by mohlo dojít k naprosto opačnému efektu. A co je také důležité zmínit je to, že jde o nelevnou záležitost. Jedna aplikace stojí i několik tisíc, ale pokud jsou vlasy opravdu hodně poškozené, může jim pomoci jedině brazilský keratin.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra