Estetická klinika Brno - klinika estetické chirurgie v Brně

19.05. 2023 • Krása 207x

Výkony estetické chirurgie prováděné výlučně atestovanými plastickými chirurgy v moderním prostředí, se špičkovým přístrojovým vybavením a kvalitním zdravotnickým materiálem podstupujte na V-CLINIC. Vypravte se za týmem odborníků, kde nadstandardní kvalita služeb v oblasti estetické chirurgie je standardem.

Co je estetická chirurgie

Estetická chirurgie a plastická chirurgie jsou pojmy, které se velmi často zaměňují. V plastické chirurgii vám výkon provádí výhradně atestovaný plastický chirurg, může se jednat o náročné a rozsáhlé operace, velmi úzce provázané s ostatními medicínskými obory. Výkony estetické chirurgie ale může provádět i lékař, který získal atestaci v jiném oboru. Mezi zákroky estetické chirurgie patří například operace očních víček, ta může být provedena očním lékařem. Některé zákroky provádí i korektivní dermatolog.

Při výběru kliniky estetické chirurgie kontrolujte, zda péči poskytuje tým odborných lékařů.

Kromě estetické chirurgie existuje i termín estetické zákroky. Estetický zákrok může provést například zdravotní sestra nebo kosmetička. Estetickým zákrokem může být IPL depilace či různá kosmetická ošetření laserem.

Výkony estetické chirurgie

Velká část operací plastické chirurgie je indikovaným výkonem, často hrazeným zdravotní pojišťovnou. Plastičtí chirurgové korigují následky poúrazových stavů, následky vážných onemocnění nebo deformity. U mnohých výkonů plastické chirurgie je cílem navrácení nebo částečné navrácení postižené oblasti do normálu.

Estetická chirurgie se stará o to, aby se pacienti po zákroku vraceli do běžného života krásnější a plni sebevědomí. Nejedná se primárně o indikované výkony. Přesto neplatí tvrzení, že estetická chirurgie nemá za cíl zdraví pacienta. Trápení a úzkosti, kterými pacienti trpí z důvodu některých nedostatků se výrazně podepisují na jejich psychické pohodě.

Mezi nejčastější výkony estetické chirurgie se řadí úpravy v obličeji, vyhlazování vrásek, tvarování postavy či liposukce.

Estetická klinika Brno, jak ji vybrat

Estetických klinik v Brně byste našli více než dvacet. V desítkách se počítají brněnská pracoviště, která se zabývají výkony estetických zákroků. Proto může být volba odborného a erudovaného pracoviště na první pohled náročná a nepřehledná. Vybírejte kliniku, která má tým lékařů s atestací v plastické chirurgii a může se pochlubit tisícem úspěšných zákroků. Vodítkem jsou i reference bývalých pacientů nebo hodnocení analytických nástrojů jako Google, Seznam a Facebook.

V-CLINIC je přesně takovým pracovištěm

Lékaři jsou uznávanými odborníky v oblasti s mnohaletou praxí a cennými zkušenostmi z různých oborů estetické a plastické chirurgie. Klinika má výtečné renomé nejen v České republice, ale i v Evropě, o čemž svědčí široká klientela ze zahraničí. Není tajemstvím, že špičkově provedený výkon estetické kliniky v Brně je mnohem levnější než stejný výkon ve Vídni nebo Paříži.

Estetický chirurg, odborník z řady oblastí

Lékařem s titulem MUDr. se stává absolvent lékařské fakulty po 6 úspěšných letech studia. Cesta za výkonem samostatné praxe je ale mnohem delší. Po zvolení specializace se pod vedením starších kolegů připravují zpravidla 3 roky lékaři na složení atestace. Chirurgové získávají chirurgickou atestaci 1. stupně. Plastický chirurg poté tráví 5 let na akreditovaném oddělení plastické chirurgie a po 5 letech skládá zkoušky před odbornou komisí.

Po 14 letech intenzivní přípravy se stává nováčkem v oboru a začíná získávat zkušenosti v oblasti estetické chirurgie.

Při výběru konkrétní kliniky estetické chirurgie upřednostněte pracoviště, kde se o vás postará tým atestovaných odborníků z oboru s mnohaletou zkušeností namísto lékaře z některého přidruženého oboru, který nemusí disponovat dostatkem praktických zkušeností z operačních zákroků a výkonů estetické chirurgie.

Klinika estetické chirurgie Brno

Klinika estetické chirurgie Brno je vyhledávaným pracovištěm, v portfoliu výkonů objevíte zákroky plastické a estetické chirurgie, ale i estetické gynekologie. O pacienty se starají přední specialisté s mnohaletými zkušenostmi ze státních a soukromích klinik s absolvovanými praxemi nejen v ČR ale i v zahraničí. S důvěrou se můžete svěřit do péče MUDr. Tomáši Ventrubovi se specializací na zákroky v obličeji a úpravy prsou, dalším odborníkem se skvělým renomé je prof. MUDr. Pavel Ventruba, DrSc., MBA se specializací na estetickou gynekologii. O jejich odbornosti (mimo praktické a dlouholeté zkušenosti) svědčí i rozsáhlá vědecká a publikační činnost, zkušenosti předávají jako přednášející na lékařských fakultách, na sympoziích a konferencích.

Vypravte se na cestu za krásnějším a sebevědomějším já, vypravte se na V-CLINIC.Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra