Jaké velké hudební koncerty nás letos čekají?

26.01. 2018 • Zábava 590x

Pokud máte volný den, rozhodně byste neměli sedět doma a sledovat seriály v televizi, které se stejně jenom dokola opakují. Měli byste něco zažít, ať máte na co vzpomínat! Pokud patříte k milovníkům divadla, proč nezamířit na nějaké divadelní představení? Vždyť je hrají snad ve všech městech v Česku! Pokud milujete muzikály, proč nějaký nenavštívit? Letos se s nimi roztrhl pytel! Tím nejatraktivnějším muzikálem je letos Mýdlový princ Václava Neckáře, který se bude konat v Ostravě. Pokud jste však milovníkem hudby, proč nezajít na nějaký z plánovaných hudebních koncertů?

Hudebních koncertů bude letos skutečně mnoho. Pokud milujete české hudební interprety, měli byste si počkat na Majáles, který se bude konat začátkem května v Brně na brněnském Výstavišti. Právě sem totiž poputují snad všechny české i slovenské hvězdy.

Jestliže jste však milovníkem spíše zahraničních hudebních interpretů, zamířit byste měli spíše do Prahy, protože ta hlásí snad desítky potvrzených koncertů známých zahraničních hvězd! Kdo se do našeho hlavního města chystá?

• Kelly Family

Hudební událostí roku je rozhodně koncert skupiny Kelly Family. Ten se bude konat 8. března v pražské O2 Aréně a už nyní jde vidět, že jdou lístky doslova „na dračku“. Není se čemu divit, vždyť se jedná o kapelu, o které jsme několik let neslyšeli. Nyní najednou ohlásila svůj návrat na hudební pódia a rozhodně se máme na co těšit!

• Metallica

Jestliže jste milovníkem spíše tvrdších žánrů, měli byste zavítat na koncert skupiny Metallica. Koncert proběhne 2. dubna opět v pražské O2 Aréně a lístky nejsou nic levného. Pohybují se od třinácti set do tří tisíc korun.

• Imagine Dragons

Hlavně mladí lidé jsou nadšeni z toho, že jedna z nejpopulárnějších kapel současnosti míří do Česka! Imgaine Dragons – kapela, která naprosto dostala ostravské fanoušky na loňském festivalu Colours of Ostrava – míří do pražské O2 Arény už 16. dubna!

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra