Farm Frenzy 3: Madagascar

12.07. 2014 • Zábava 1346x

Po širých kukuřičných pláních amerického středozápadů, zamrzlých jezerech za polárním kruhem nebo vyprahlých náhorních plošinách střední Afriky se tentokrát v dalším pokračování série Farm Frenzy vydáme až na daleký ostrov Madagaskar. Stejně jako i v případě většiny předchozích dílů oblíbené hry z farmářského prostředí nečekejte žádné velké změny a novinky. I tentokrát totiž nový díl přináší vše, co se vám líbilo na těch předchozích, akorát opět v kulisách úplně jiné země a přírodního prostředí. Nedáte na Farm Frenzy dopustit, ale už se vám tak trochu okoukaly ostatní místa, nak terých farma dosud mohla stát? Potom jste na tom správném místě! Farm Frenzy 3: Madagascar  totiž ve vás opět brzy probudí skutečnou farmářskou vášeň!

Proč ale tentokrát zrovna Madagaskar? Vysvětlení je docela jednoduché. Hlavní hrdinka celé série je z dosavadního farmaření po všech koutech světa – Amerika, Afrika, Severní pól – už načisto unavená, a rozhodne si proto od všeho na chvíli odpočinout během dovolené. Přijíždí proto na Madagaskar, kde se vydává na první túru do jednoho ze zdejších národních parků. Protože s sebou nemá průvodce, brzy se jí „podaří“ sejít ze stezky a nakonec se úplně ztratí v divočině. Jakoby toho už tak nebylo dost, navíc také zjistí, že skoro všechna zvířata, která zde žijí jsou vážně nemocná.

Nezbývá proto, než aby se pokusila znovu do hry zapojit své farmářské umění , díky kterému by se jí podařilo vydělat nějaké peníze, za které by bylo možné nebohým zvířátkům pomoci. Jak celá mise nakonec dopadne? To už je samozřejmě jen a jen na tobě!

Tady už, jak je nakonec v celé sérii zvykem, celý příběh končí. Dál už opět máme co dělat s klasickou hrou Farm Frenzy 3 , tak jak ji už asi většina z nás dobře zná. I když se vše odehrává v tropických kulisách pohádkového Madagaskaru, naprostá většina jednotlivých úkolů, budov a nakonec i charakteristik zvířat zůstává stejná jako v minulosti. Musíme se tak opět postarat o to, aby bylo zrní, aby bylo kde snášet vejce a měli jsme je kde usušit, protože je potřebujeme do koláče.

Znova budeme procházet různými úrovněmi, kterých ve hře můžeme napočítat celkem na devadesát , kdy v každé z nich dostaneme speciální úkol, který musíme zvládnout během určitého časového limitu. V některé z úrovní například budeme muset za určitou dobu libovolným způsobem vydělat určitou částku, zatímco v jiné úrovni pro změnu bude naším  cílem posbírat tolik a tolik vajec.

V každé z jednotlivých herních úrovní navíc stanovený úkol můžeme zvládnout ve dvou časových limitech, kdy náročnější z nich je zlatý, a ten o něco méně přísný potom stříbrný. Vždy, když se nám podaří do některého z těchto limitů se splněným úkolem vlézt, dostaneme potom speciální odměnu v podobě bonusových hvězd. K čemu nám tyto hvězdy budou ve hře dobré? Právě za ně si totiž můžeme později „odemčít“ nové náročnější úrovně hry, ve kterých si potom za poctivě vydělané peníze můžeme postavit další budovy.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra