Online hry Steppenwolf

20.05. 2015 • Zábava 1122x

Hra Steppenwolf se v současné době nepochybně řadí mezi vůbec nejvyhledávanější flashové adventury. Pokud se tak i vy řadíte mezi hráče, kteří nikdy nepohrdnou příležitostí k hledání pečlivě ukrytých předmětů, stejně jako řešením důležitých logických úloh, je Steppenwolf hrou určenou  i vám.

Celý příběh hry z produkce světoznámých studií Warner Bros. se točí kolem zmizení manželky  jejího hlavního hrdiny, kterým je Steppenwolf, vědec žijící v africké džungli. Právě zde prozatím skončila strmá kariéra v minulosti jednoho z celosvětově nejproslulejších zoologů a biochemiků,  jehož původní jméno bylo Dr. Allen Kane. Jeho úspěchy v přírodní vědě si však poměrně brzy vybraly svou krutou daň: letadlo, jímž žena Dr. Kana letěla se totiž podle všech informací zřítilo, a ona, stejně jako ostatní pasažéři na jeho palubě, pád letadla údajně nepřežila.

Zdrcen touto zprávou se krátce na to Dr. Allen Kane odebírá do konžského pralesa, kde doufá najít útočiště před shonem velké vědy, v němž by se s bolestnou zkušeností postupně vyrovnal. Po dlouhé tři roky po tomto jeho odchodu jako by se po slavném biochemikovi slehla zem. Z ničeho nic se však jednoho dne objevuje šaman pocházející z drobného pralesního kmene, který přichází s  podivuhodným poselstvím o záhadném „bílém duchovi“, který se údajně skrývá v „jeho“ džungli...

Mimo samotného Steppenwolfa však v této flashové hře každý hráč stojí rovněž před možností, aby se jí účastnil v těle šťabajzny Meg Crimson, newyorské reportérky na volné noze, jejíž služby si v současné době Daily Tribune. Díky tomu také právě stojí před nabídkou, která přichází jednou za život.  Má tak příležitost na několik měsíců odcestovat na druhý konec zeměkoule, aby tam pátrala  po stopách záhadných mystických stvoření, jejichž příběh hodlá otisknout světoznámý magazín.  Celá věc se však brzy záhadným konspiracím stojícím v jejím pozadí ukáže mnohem komplikovanější, než se na první pohled, od psacího stolu, mohlo zdát.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra