Plná PC hra Mystery Cruise

28.07. 2014 • Zábava 1458x

Říká se, že neštěstí ve hře znamená štěstí v lásce a naopak. Jak na to byla naše hrdinka v jejím osobním životě se ve hře Mystery Cruise  nedozvíme. Že jí ale pořádně přálo štěstí zjistíme už na samotném začátku. Celá zápletka hry se totiž točí kolem jejího nečekaného vítězství v loterii. Naše dnešní hra začíná zhruba ve chvíli, kdy hlavní hrdinka otvírá poštovní schránku, odkud na ní vypadne podezřelé psaní. Po otevření obálky ale zjistí, že místo účtu za telefon jde o gratulaci k vítězství v soutěži, které se kdysi zúčastnila. Získává první cenu, kterou není nic menšího než okružní plavba luxusním zaoceánský parníkem. Není proto divu, že skoro tak jak je narychlo pobalí jen to nejnutnější, a vyrazí do přístavu. Cesta vašeho života právě začíná!

V úspěšné hře studia Alawar Entertainment tak máme jedinečnou příležitost nahlédnout pod pokličku skutečně luxusní dovolené na plavidle, které na Lipně nebo Brněnské přehradě určitě nepotkáte. Vždycky vás zajímalo, jaká je voda v bazénu na palubě těch nejluxusnějších parníků? Rádi byste nahlédli do kajut první třídy? Žádný problém. Vydejte se na svoji plavbu snů spolu se hrou  Mystery Cruise!

Jak už možná bylo trochu patrné z předchozích vět, ve hře Mystery Cruise velkou část času strávíme právě objevováním i těch nejzapadlejších míst exkluzivního parníku, na kterých vždy budeme mít za úkol najít důležité předměty, díky kterým se potom můžeme podívat zase o něco dál.

Dobrou zprávou určitě je, že Mystery Cruise v žádném případě nepatří mezi zbytečně obtížné hry , a naopak tak můžeme jednotlivé místnosti většinou procházet v docela rychlém tempu, díky čemuž nakonec k úspěšnému dohrání hry není potřeba zase až tolik času.

Navíc v průběhu hry můžete dostat k dispozici speciální dalekohled, díky kterému je lze ještě jednodušeji odhalit, kde jsou ukryté na první pohled skoro neviditelné předměty, které je potřeba najít. I přesto se ale samozřejmě ani tady nemůžeme nikdy tak úplně vyhnout obtížnější místům, kde se možná i tak trochu zapotíme, než přijdeme na to, jak odsud dál.

Jak bývá dobrým zvykem u velké části těch lepších her věnovaných hledání předmětů, i v Mystery Cruise se můžeme mezi vším tím prohledáváním rozptýlit některou ze speciálních vložených her. A  je nutné říct, že podle slov některých zkušenějších hráček jsou tyto doprovodné hry dokonce ještě o trochu zábavnější, než samotný příběh.

Možná vůbec tou nejzajímavější z nich je potom speciální hra na principu puzzle , ve které  je vaším úkolem najít metodou pokusu a omylu cestu naší lodi potemnělým oceánem. Na mapu ani před sebe není pořádně vidět – kdybychom nebyli na moři, tak by se chtělo říci že ani krok – a proto je potřeba ze všech místnosti, kterými projdeme vzít žárovky. Ty nám potom společně mohou pomoci mapu osvětlit, a najít tak bezpečnou cestu parníkem, který bez dobrého rozhledu může kdykoliv skončit na skaliscích nebo mělčinách. Každá nově nalezená žárovka nám pomůže osvítit další kousek mapy, často jich ale budeme potřebovat více, jinak jejich světlo hustou tmou příliš daleko neprojde.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra