Online hra Monkey Go Happy 4

02.10. 2014 • Zábava 1263x

Když jste se ráno probudili, pomysleli jste si, že asi ještě spíte a máte hodně ošklivou noční můru. Uprostřed pokoje stála opička, které jste se jednoho dne ujali. Nejenže si k vám přivedla své dva malé potomky, ale dokonce zavolala do pralesa svému stařičkému dědečkovi, že takový život, jaký má s vámi si určitě nedokáže představit. 

Najednou tedy místo jedné opičky máte na starost rovnou čtyři. To by nebylo zas tak hrozné, všechny jsou totiž dobře vychované. Mají naneštěstí jednu hodně zásadní vadu. V jednom kuse brečí. A když spustí všechny čtyři najednou, nejen že to milovníkovi zvířat trhá srdce, ale navíc je to takový virvál, že se to nedá vydržet. Nezbývá nic jiného, než je zase všechny rozveselit, aby byl alespoň na chvilku pokoj.

V této super hře Monkey Go Happy 4  je před vámi celkem patnáct hracích obrazovek, které jsou sice každá jiná, ale bude se na nich odehrávat stále ten samý scénář. Všechny čtyři opičky na vás budou upírat ta svoje uslzená očka a tvářit se, jako by měl být konec světa. Musíte se proto pořádně rozhlédnout kolem sebe a zjistit, co jim tak může vadit. Většinou na to přijdete na první pohled, občas se ale budete muset trošku zamyslet. Jakmile se vám podaří uspět, opičky se začnou hrozně moc radovat. Dokonce i opičí dědeček, který za normálních okolností vypadá, jako by se měl každou chvilku sesypat, odhodí svoji hůlku a zatančí si jako zamlada. Radost ale nebude mít dlouhého trvání. Hned na další obrazovce bude zase celá opičí banda na sesypání. Musíte splnit všechny úkoly, abyste rozveselili opičky na delší dobu.

Opičkám se už obyčejné kraje okoukaly a prosily vás, ať je vezmete na nějaká méně obvyklá místa. Díky tomu se podíváte i tam, kam byste se jindy podívaly jen těžko. No řekněte, napadlo vás někdy, že navštívíte základnu na Marsu, ve které se tajně klonují opice? A vy budete muset čerstvě narozené, tedy naklonované, opičky chránit před jejich mimozemskými nepřáteli. Dostanete se i do země pohádek, kde nic není takové, jaké se zdá. To samozřejmě způsobí starou známou opičí nervozitu. Ve hře Monkey Go Happy 4  Budete svým svěřencům muset ukázat, jak je v této zemi krásně. Pomozte Karkulčině babičce upéct vynikající jablečný koláč, zapojte se do bitvy o hrad, postavte si svého vlastního strašáka s dýní místo hlavy, nebo navštivte chaloupku čarodějnice a vyzkoušejte některý z jejích tajemných receptů. Pokud se u některého z úkolů takříkajíc „zaseknete“, nezoufejte. Můžete se kdykoliv vrátit do hlavního menu, vrhnout se na jinou úroveň a k té těžší se kdykoliv zase vrátit.

Jakmile vyřešíte patnáct krizových situací, čeká na vás vytoužený finálový level, tentokrát s  halloweenovou atmosférou. Opičky se ocitly ve strašidelné místnosti, klepou se strachy a potřebují uklidnit. Nechtějí si nechat vysvětlit, jak je Halloween hezký svátek. Musíte je utišit za pomoci sladkých bonbonů, které se povalují úplně všude. Prohledejte celou místnost a snažte se najít v omezeném čase všechny. Opičky pochopí, jak je Halloween srandovní, že všechna ta strašidla jsou jen jako, uvolní se a konečně se začnou pořádně radovat. Ale už začínají pomalu přemýšlet, koho nového k vám příště dovedou…

Z Monkey Go Happy her určitě zkuste třeba Marathon.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraSnail Bob 2 online hraPersonal Shopper 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra