Monkey Go Happy Mini Monkeys

Monkey Go Happy Mini Monkeys

12.06. 2014 • Zábava 1962x

Jak to vypadá, když opičí rodinka zvyklá na tropický prales vyrazí na houby na Šumavu? To zjistíš v dalším pokračování oblíbené série, která tentokrát nese jméno Monkey Go Happy: Mini Monkeys. I tentokrát budeme mít tu čest se všemi hrdiny dobře známými z předchozích dílů. Nebudou tak chybět rodiče, dědeček ani mladí opičí sourozenci. I tentokrát jim v jednom kuse potečou slzy, ale tentokrát pro to výjimečně budou mít dobrý důvod. Na nedělní vycházku do lesa se totiž celá rodina vypravila spolu s patnácti bratranci, kteří nedávno přijeli na návštěvu. V jehličnatém a listnatém lese, který je samozřejmě pro každou obyčejnou opici španělskou vesnicí, se však brzy poztráceli. Pomůžeš je najít?

Monkey Go Happy je oblíbený cyklus dobrodružných her, ve kterých hráč stojí před nelehkým úkolem. Jako opatrovník celé opičí rodiny totiž máš na starosti zajistit svým zvířecím hostům zábavný program. Při návratu do tropického pralesa plného banánů, kokosových ořechů a divokých zvířat by samozřejmě opičky měly o naší zemi mluvit pokud možno co nejlépe.

Bohužel to však není úplně jednoduché. Opice přivyklé vlhkému klimatu deštného pralesa, kde strávily celý svůj dosavadní život, se totiž na svém výletě po Evropě často  dostanou na zrovna ne ty úplně nejvábnější místa. Například tak v některých dílech série Monkey Go Happy  postávají za deště u krajnice někde mezi vesnicemi, anebo dokonce mohou zabloudit třeba i do opuštěného uhelného dolu, odkud se navíc neumí dostat ven. Můžeme se jim proto divit, pokud po většinu hry jenom brečí?

V novém pokračování nazvaném Monkey Go Happy: Mini Monkeys, však bude problém ještě s něčím jiným. Po příchodu do lesa se všech patnáct nejmenších opiček rozuteklo všude možně s tím, že si zahrají na schovávanou. Ale co čert nechtěl, v hluboké trávě a mezi spoustou vykotlaných kmenů se postupně všechny opice poztrácely. Tobě proto nezbude, než zapojit do hry svůj důvtip, a za pomoci nejrůznějších předmětů, které cestou najdeš, se je pokusit najít.

Tentokrát proto nebudeš mít za úkol vyčarovat z každé herní obrazovky vtipnou situaci, během níž opice přijdou na jiné myšlenky. Místo toho bude potřeba dát hlavy dohromady, a hlavně nezapomenout na žádný předmět, který by se ti příště mohl hodit.

Pokud tak například uvidíš o strom opřené štafle, určitě si je vezmi sebou. Stačí na ně kliknout. Přímo v herním poli to sice není vidět, ale jedna z dospělých opic s sebou prozřetelně vzala dvoukolák, a proto není potřeba zbytečně spekulovat nad tím, co všechno uneseš. Hodit se ale můžou skoro jakékoliv drobnosti. Vidíš například na jedné z větví krásné červené jablíčko? Nezapomeň ho utrhnout. Ježek žijící v útrobách starého stromu ho s tebou vymění za klíč od chalupy, který našel před lety v trávě!

Opičky, které hledáš, jsou samozřejmě po lese roztroušené i na těch nejnenápadnějších místech. Proto počítej s tím, že než najdeš všech patnáct, bude potřeba projít postupně celou mapu, a často se vracet i na místa, která už znáš. Tentokrát ale s novým předmětem, který ti dovolí zas nějaký složitější krok.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra