Vytvořte stylovou halloweenskou párty pro své přátele

01.11. 2013 • Zábava 1223x

Přestože je pro většinu lidí Halloween "cizím" svátkem, který byl do Česka zavlečen penězchtivými obchodníky, najdou se i tací, kteří tomuto svátku fandí. A možná právě Vy patříte do té druhé skupiny. Ráda slavíte všechno, co jde, a s chutí připravujete párty pro své přátele a známé? Proč tedy tentokrát nezkusit zorganizovat strašidelný večírek ve stylu Halloweenu? Na tomhle tématu se můžete přímo vyřádit!

Halloween se obvykle slaví 31.října, což letos připadá na čtvrtek. V první řadě je tedy nutné myslet na to, že čtvrtek je pracovní den, takže Váš večírek se pravděpodobně bude konat víkend před tím, nebo v pátek, 1.listopadu. Vytvořte nějaké zajímavé pozvánky, nebo se koukněte po šablonách na internetu, kde jich jistě najdete velké množství. Rozmyslete si, zda budete chtít, aby Vaši hosté přišli v kostýmech. Na jednu stranu to má nezapomenutelné kouzlo a užijete si spoustu zábavy, na druhou stranu ne všichni jsou vyznavači převleků a kostýmů.

Výzdoba pro Vás nebude vůbec složitá, stačí popustit uzdu fantazii. Základem jsou dýně, nejlépe vydlabané a se zapálenou svíčkou uvnitř, které přivítají Vaše hosty hned u vchodu a naladí tu správnou atmosféru. Vydlabávání dýně ale s klidem nechte až na den před párty, protože dýně v takovém stavu nemá dlouhou životnost (cca týden). Můžete zkusit vyrobit duchy různých velikostí, potřebovat budete jen stará prostěradla, vatu na vyplnění hlavy a fixy na naznačení obličeje. Ať už uděláte jenom malé a zavěsíte je do předsíně, nebo jednoho velkého "posadíte" do obýváku, bude to mít kouzlo.

Ohledně jídla máte také široké možnosti. V období Halloweenu prodejci obvykle nabízejí různé bonbóny, chipsy a jiné dobroty právě ve stylu tohoto svátku. Zakoupit tak můžete slizké gumové červy, pavouky i sušenky ve tvaru čarodějnic. Jestliže chystáte večeři, můžete zkusit uvařit "čarodějnické špagety". Právě tyto i jiné těstoviny můžete sehnat například v černé barvě, čímž budou připomínat žížaly a červy. Jste-li zastáncem pečení, vyzkoušejte strašidelné muffiny. Do těsta kápněte trochu potravinářského barviva (např. zelené) a po dopečení muffiny zalijte tmavou polevou. Z marcipánu se pokuste vytvarovat malé nože (z červeného marcipánu vymodelujte "kapky krve") které přidáte úplně navrch. U marcipánu ještě na chvilku zůstaneme, protože s ním si na Halloween můžete opravdu vyhrát. Kromě nožů z něj jdou vytvarovat například i oční bulvy či usekané prsty.

Jaké hry zapojit do Vašeho strašidelného večírku? V Americe obvykle při oslavách Halloweenu hrají například hru, ve které je Vaším úkolem ulovit pomocí úst jablko, které plave v kádi s vodou. Pozor, ruce při této hře musíte mít za zády. Oblíbenou a známou hrou jsou i "Halloweenské otázky". Při této hře se podávají jednomu soutěžícímu různé otázky, přičemž on na každou z nich musí odpovědět slovem "dýně" a nesmí se zasmát. Když pak přijdou na řadu otázky typu "Kdo je tvoje nová přítelkyně?" je často těžké vydržet se nesmát. Jakmile se tázaný zasměje, prohrál, takže je na řadě někdo další.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra