Farm Frenzy 2: Pizza Party

04.09. 2013 • Zábava 1200x

Stačí vyslovit samotný název hry a všem je jasné, že se bude opět jednat o skvělou hru plnou zábavy. Jedná se o další pokračování série her z farmářského prostředí. Tato hra dovoluje svému fanouškovi, aby se alespoň na chvilku stal farmářem, který musí umět hospodařit s jemu svěřeným pozemkem a hospodářskými prostory. Jak již samotný název napovídá, v tomto pokračování se nebude vše točit jen kolem chleba, smetany nebo vajec. Hlavním produktem zde bude pizza. Díky níž se z Vás může stát uznávaný výrobce této celosvětově proslulé pochoutky. Je možné díky vlastnímu sýru vytvořit tu nejlepší pizzu široko daleko a tím si vysloužit uznání široké veřejnosti.

Hry ze série Farm Frenzy jsou velmi populární u všech věkových kategorií hráčů počítačových her. Hra má skvělé roztomilé zpracování, které zaujme i ty nejmenší hráče. Jednoduchost hry z ní dělá něco, k čemu se zarputilý fanoušek rád vrátí. Jednoduchost, vizuální povedenost, to všechno a mnohem víc najdete v této hře.

Během této Pizza verze budete chtít mít doma sami vysokou kuchařskou čepici nebo se podívat do prosluněné Itálie a naučit se kouzlu té nejkvalitnější pizzy.

Je to možná trošku paradox, ale ve skutečném životě se lidé spíše oprošťují od hospodářství a chovu dobytka. V této hře se vývojářům podařilo něco neuvěřitelného. Každý chce najednou mít své vlastní hospodářství, o které by se staral. Pizza je pochoutka, kterou mají rádi téměř všichni. A proto jistě budete souhlasit, že její výroba si zaslouží tu nejlepší recepturu a nejkvalitnější suroviny. Fanoušci si jistě tuto starost vezmou do svých rukou. Farmáři se teda chvilku nemusí starat o dokonale kulaté bochníky chleba. Místo toho je nyní hlavní starostí hráče to, aby se jím vyprodukované suroviny dokonale skloubily s těmi, které se prodávají ve městě a nakonec vznikla ta neodolatelná chuť té nejlepší pizzy široko daleko. Je teda jen na farmářovi, jak dobrý a kvalitní sýr vyrobí z domácího mléka, které dávají krávy. Ty se pasou na loukách plných květin. Stejně důležité je i dokonale křupavé těsto na pizzu, které je základem dobrého pokrmu. Nakonec je na hráči, jakou pizzu vlastně vytvoří. Je jen na jeho fantazii, jaké ingredience použije. Důležité je, aby byly kvalitní a lidé se pro pizzu vraceli znovu a znovu. Hra je nově rozšířena o možnost produkovat více produktů. Z dřívějších šestnácti je ve hře Farm Frenzy 2: Pizza Party možné vyrábět dvacet osm. Hráč si může vyrobit až šest různých pizz v devadesáti různých úrovních. Takže hra není rozhodně krátkodobou záležitostí.

Hra je vhodná pro všechny, mladé i starší. Všechny generace si najdou své v této hře. Zamilují si ji i dlouhodobí fanoušci této série her, tak i úplní začátečníci. Pizza Party je plná novinek, které rozhodně překvapí i zasloužilé hráče této série her.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra