V rezidenci Malešický háj zbývá už jen několik posledních bytů k prodeji

30.11. 2022 • Zajímavosti 518x

Malešický háj je nový rezidenční objekt, který se nachází v atraktivní lokalitě pražských Malešic. Lákadlem je zde už výhled na Malešický les, což evokuje blízkost přírody. Je to také skvělé místo pro klidné bydlení, přičemž si stále můžete užívat výhod bydlení v hlavním městě. Zdejší exkluzivní byty jsou natolik výjimečné, že se jich většina prodala velice rychle a aktuálně zbývá už jen několik posledních bytů ke koupi. Pokud tedy máte zájem, určitě neváhejte.

Klidné a pohodové bydlení

Právě prodané byty jsou skvělým indikátorem toho, že zdejší lokalita je opravdu atraktivní. Rezidenční čtvrť Malešický háj celkově skýtá 107 bytů, které jsou v 5 bytových jednotkách. To samo o sobě říká, že hustota zdejších bytů je nižší než obvykle. Díky tomu si zde užijete opravdový klid. Jestliže hledáte bydlení pro rodinu v Malešicích, můžete najít i velké byty o ploše až 139 m2. Ty největší byty jsou pak střešní penthousy, které splňují vysoké nároky všech, kdo si potrpí na soukromí. Pocitu soukromí přispívají také členité prvky architektury, jako jsou:

  • Balkony
  • Terasy a předzahrádky

Díky těmto prvkům se zde také skvěle propojuje interiér s exteriérem, což přináší do bytů další pohodu. Můžete zároveň být venku, a přitom jste stále doma. K bytům patří také garážová stání, kterých je zde 108 a nechybí ani sklepní kóje. Všechny technické části bytových domů se nacházejí v podzemních podlažích, takže nijak negativně neovlivňují okolí bytů.

V okolí vše na dosah

Významným faktorem každého dobře situovaného bytu je přístupnost veškeré občanské vybavenosti v okolí. To v Malešicích není vůbec žádný problém. Velice snadno a rychle se dostanete do centra, kde můžete užívat zdejší městský život. Je zde dostatek příležitostí pro nákupy, možnost navštívit okolní restaurace nebo kavárny. Malešice tak jsou skvělý místem, kde můžete bydlet v klidu, ale zároveň se nemusíte omezovat.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraSnail Bob 2 online hraPersonal Shopper 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra