Znamení zvěrokruhu - Býk (22.4. - 19.5)

01.01. 2011 • Zajímavosti 5388x

Lidé narození ve znamení Býka se vyznačují zejména rozvahou a klidem. Jsou velmi trpěliví a vytvoří si vztah ke všemu krásnému a zajímavému. Býci a ženy ve znamení Býka jsou také ale poměrně uzavření lidé. Snaží se udržet si odstup od ostatních lidí, jelikož v nich hlodá mírná nedůvěra. Rozhodně se jen tak někomu nesvěří a určitý odstup si ponechávají i vůči svým nejbližším známým a přátelům.

Z lidí narozených ve znamení Býka jde poměrně dobře vycítit jejich konzervativní povaha. To se projevuje zejména tak, že dbají na určité vzorce chování, které se snaží dodržovat. Stejně tak dbají i na určitý styl oblékání a bydlení. Všechny nové věci úplně neodmítají, ale jejich postoj je opravdu zdrženlivějšího rázu. Na svých hodnotách rozhodně trvají a nehodlají od nich nikterak ustupovat. Jsou velmi dobře schopni zhodnotit věci a odhadnout docela přesně jejich cenu.

Sami na sebe jsou lidé narození v tomto znamení velmi tvrdí a žene je dopředu představa, že jejich rodina si zaslouží absolutně to nejlepší, co je k dostání. Přesní a spolehliví jsou tito lidé v zaměstnání. Jejich práce je kvalitní, jelikož jsou velmi přesní. Lidé narození ve znamení býka nepatří mezi žádné velké sportovce. Jejich pracovní vytížení jim mnohdy bere k samotnému sportování pro radost chuť. Za námahu jim stojí hlavně jejich rodina a dobré jídlo. Jsou schopni těmto dvěma koníčkům obětovat většinu svého času.   

Vztah Býků k ostatním lidem

Na ženy i muže narozené ve znamení Býka se dá stoprocentně spolehnout. Rozhodně není třeba se bát, že by vás nějak pomlouvali anebo nesplnili úkoly na ně kladené. Jejich uzavřenost jim někdy brání v otevřenějším kontaktu s ostatními lidmi, ale jsou veselí a svého volného času si umějí dobře užívat. Býkové se nechtějí nechat ovlivnit ostatními, jelikož mají většinou svou pravdu, o které si myslí, že je nezvratná. Mnohdy se nemohou smířit s tím, že někteří lidé jsou líní a pohodlní, což jsou vlastnosti, které se lidí narozených ve znamení Býka netýkají. Když se budete snažit Býka zlákat k nějakým činnostem, tak jistě nepohrne výstavou umění. Býci milují umění a jsou ochotni o něm s ostatními lidmi vést sáhodlouhé debaty.  

Jak lidé narození ve znamení Býka vypadají?

Ženy i muži narozené ve znamení Býka hodně dbají na svůj zevnějšek a na to, jak chodí oblékaní. Fyzicky jsou jak ženy, tak i muži velmi přitažliví. Čiší z nich náruživost a rozhodně svým vzhledem. Z lidí narozených ve znamení Býka je cítit velmi silné charisma. 

Ženy narozené ve znamení Býka

Ženy, které se narodily ve znamení Býka, jsou krásné a půvabné. Jejich schopnost učarovat protějšímu pohlaví je maximální. Jejich tělo disponuje krásnými tvary a povahuje mají ženy - Býci výtečnou povahu. Ženy narozené ve znamení Býka se chtějí také velmi často mazlit. Rádi nosí na krku řetízky a jiné přívěšky. V sexuální otázce jsou značně nerozhodné. Nerady sportují, ale když už se dají třeba na takový běh anebo jízdu na kole, mají obrovskou výdrž. Nesnášejí špínu a nepořádek. Muži, kteří si vezmu ženu- Býka, rozhodně nebudou trpět hladem, jelikož tyto ženy jsou vynikající kuchařky. Mají stanovené životní cíle a nechtějí se jich nikdy vzdát.

Muži narození ve znamení Býka

Krásně upravený mu ž- to je prototyp muže - Býka. Snaží se hlavně o to, aby měl velmi dobrou pověst a aby v očích lidí vypadal co nejlépe. Muž narozený ve znamení Býka je typickým rodinným typem. Sexuálně je naprosto dobře vyladěný. Není ani příliš odevzdaný, ale ani příliš náruživý. Muži - Býci se také vyznačují tím, že se snaží hodně šetřit a obrátí každou korunu, než sobě nebo blízkým něco koupí. Často je lidé podezírají z bisexuality jenom díky tomu, že mají hezké tvary těla. Muži narození v tomto znamení jsou také velmi nároční na své podřízené.  

Známé osobnosti narozené ve znamení Býka

Marie Terezie, Jan Pavel II., Sigmund Freud, Petr Hapka, Jaroslav Hašek, Jack Nicholson, Michelle Pfeifferová, Barbara Streisandová, Shakespeare, Salvador Dalí.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra