Vyrobte si krásné a originální náušnice!

Vyrobte si krásné a originální náušnice!

22.11. 2017 • Zajímavosti 730x

Ručně vyrobené náušnice. To je pojem, který se pomalu ztrácí mezi návalem nejrůznějších šperků vyrobených v továrně. Chcete být originální a ozdobit se něčím opravdu jedinečným? V tom případě si své náušnice vyrobte. Není na tom nic složitého, stačí jen trocha trpělivosti a ten správný materiál.

Výroba náušnic se nejčastěji nazývá jako korálkování. Jedná se o velmi starou metodu výroby šperků, díky které si můžete vyrobit nejen náušnice, ale také prsteny či náhrdelníky. Nemusíte kvůli tomu navštěvovat ani žádný kurz, protože v dnešní době Vám stačí internet nebo knížky. My Vám nyní poradíme ten nejjednodušší postup, jak si vyrobit originální perlové náušnice.

I přesto, že nejste nijak zkušení, tak budete potřebovat sadu pro výrobu šperků. Nemusíte se ale bát, že byste jí nakonec nevyužili. Uvidíte sami, že výroba náušnic je opravdu jednoduchá a rychlá a s doma vyrobenými náušnicemi můžete udělat radost třeba své mamince nebo kamarádce.

Pro výrobu náušnice s perlou budete potřebovat sadu na výrobu šperků pro začátečníky. Na internetu najdete mnoho e-shopů, které tyto sady prodávají. Z této sady budete potřebovat:

  • 2 ketlovací jehly,
  • 2 korálky dle vkusu
  • 2 mechanické náušnice
  • 2 perly
  • ketlovací, štípací a ploché zubaté kleště

Nejprve navlékněte na ketlovací jehlu perlu a poté korálek. Nemusí být samozřejmě jen jeden. Například jeden malý korálek nebo stříbrná ozdoba mezi korálkem a perlou bude vypadat skvěle. Následně je potřeba uštípnou přebytečný kus ketlovací jehly a to pomocí štípacích kleští. Potom si vezmeme ketlovací kleště a jehlu nahoře zatočíme tak, aby nám vzniklo mal očko. Na to potom navlékneme mechanické náušnice a stříbrné náušnice s perlou jsou hotové!

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraSnail Bob 2 online hraPersonal Shopper 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra