Znamení zvěrokruhu - Lev (22.7. - 22.8.)

01.01. 2011 • Zajímavosti 3167x

Lev je znamením, které dává lidem narozeným v něm přirozenou autoritu. Ostatně král zvířat touto autoritou také bezesporu disponuje. Lvové mají také zdravé sebevědomí. To je vede ke splnění mnohých úkolů, jež by ostatním nestály zato. Lvové přirozeně chtějí do jisté míry ovládat druhé, ale jejich chování nepostrádá velkorysost a přátelskost.

Veškeré pochyby si lidé narození ve znamení Lva snaží nepřipouštět. Svoje morální a zejména pracovní kvality staví na první místo a velmi si důvěřují. Mají také rádi přepych a bohatství. Dobrá životní úroveň se pro Lvy stává jakýmsi standardem. Pokud se ale dostanou do horší životní situace, umí se o sebe postarat a dostat se opět na výsluní. Rozhodně se také nezabývají malichernostmi, které považují za zbytečnou ztrátu času. Jsou pro ně důležité pouze stěžejní záležitosti.

Někdy se může stát, že jejich hrdost se pomalu změní v pyšnost a začnou se chovat arogantně a nepřístupně. V nepřehledných situacích jim nedělá problém najít si svůj vytyčený cíl, jelikož jejich schopnosti orientace jsou vynikající. Lvové se často uplatňují v povolání politika anebo diplomata. Umí se chovat a jednat s lidmi, takže mají asi nejlepší předpoklady k těmto profesím. 

Vztah Lvů k ostatním lidem

Za Lvem jsou schopni ostatní lidé jít, jelikož se v jeho přítomnosti budou cítit jistě. Podřídit se vedení lva spoustě lidí nedělá žádné problémy, jelikož ví, že mu nezáleží na malichernostech a je schopen ostatní dovést k vytyčenému cíli. V rodině působí lev jako spolehlivý partner, který vychovává své děti velmi dobře. Po svém protějšku vyžaduje určitou individuální kvalitu, po jejímž prokázání se stává naprosto loajálním a oddaným.

Jak lidé narození ve znamení Lva vypadají?

Fyzický vzhled Lvů je majestátní. Většinou jsou štíhlí, což je zapříčiněno častým pohybem a fyzickými aktivitami. Velmi elegantně a lehce se pohybují. Jejich chůze je jistá, ale zároveň velmi lehká. Obličej Lvů je oválného charakteru a dominují mu velké oči. Často mívají dlouhé husté vlasy. Ty bývají buď rovné, nebo kudrnaté. Lvi jsou na ně patřičně hrdí. Vůbec jim nevadí práce, kterou si s účesem musejí dát. Často se ve svých vlasech probírají. Když promluví, slyší je lidé i v dalekém okolí, jelikož jejich hlas je silný. Na svůj zevnějšek jsou záměrně mírně nedbalí.

Ženy narozené ve znamení Lva

Žena, která se narodí ve znamení Lva, je opravdu považována za výjimečnou bytost. Její vzhled je až perfekcionistický. Vše zapříčiňuje kvalitní make-up, účes, ale i to, co mají na sobě, a v neposlední řadě jejich chování. Lvice totiž milují společnost. Jestliže je obklopuje hodně lidí a ony vidí, že jsou poslouchány a pozorovány, cítí se velmi dobře. Ženy narozené ve znamení Lva jsou na jedné straně velmi krásné a svůdné, ale na straně druhé muži mnohdy ani ženy neví, co od nich mohou čekat. Muže loví jako svou kořist. Pokud si některého vyhlédnou, tak se ho nechtějí za žádnou cenu vzdát a loví jej, dokud se jim to nepodaří.   

Muži narození ve znamení Lva

Muži narození ve znamení Lva jsou jiní v mladším věku a ve stáří. Mladí Lvové jsou výstřední a snaží se na sebe jakkoli upozornit. Musí být hvězdami svého představení. Veškerou pozornost poutají na sebe a ženy mají obtočené kolem prstu, což jim mnozí další muži závidí. Muž - Lev je velmi silná bytost, která nevydrží bez sexu. Milování je pro něj naprosto stěžejní záležitostí. Má rád zdrženlivější typy žen, poněvadž se potom cítí jako ten pravý dobyvatel. Po určité době se z těchto hýřících flamendrů stávají usedlí lidé, kterým stačí k životu minimum. Z extroverta se stane introvert a pomalu odchází do ústraní. 

Známé osobnosti narozené ve znamení Lva

Eva Pilarová, Bolek Polívka, Fidel Castro, Melanie Griffithová, Alfred Hitchcock, Napoleon Bonaparte, Oldřich Nový, Robert Redford, Július Satinský, Madonna. 

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra