Znamení zvěrokruhu - Blíženci (23.5. - 20.6.)

06.10. 2011 • Zajímavosti 5224x

Všichni lidé, kteří se narodí v tomto znamení, disponují mnohostranným nadáním. Své schopností umí dost dobře využít jak v oblasti teoretické, tak i praktické. Jsou vysoce inteligentní a také bystří. Jejich zájem o dění kolem nich je neutuchající a velmi dobře se ve světě orientují, i když dochází k poměrně častým změnám. Schopnost adaptace Blíženců je vynikající. Do života se snaží zavést spoustu novot, ale narážejí přitom na konzervativismus jiných lidí.

Blíženci působí na veřejnosti také velmi bezprostředně a jejich schopnost reprezentace je na vysoké úrovni. Pokud má řečnický projev muž nebo žena narozená v tomto znamení, je velmi příjemné tohoto mluvčího poslouchat, jelikož vás zaujme již jen barvou svého hlasu. Blíženci většinou vynikají jako skvělí novináři anebo pracovníci v oblasti reklamy. Tvořivost a novátorství je jejich doménou, takže se v těchto oborech velmi dobře uplatní.

Vystupování lidí narozených ve znamení Blíženců je poměrně lehké a srší také humorem. Poměrně často také zdůrazňují námahu, se kterou museli vykonat určitý úkol anebo nějakou práci. V mládí tito lidé vystřídají většinou více povolání, než zjistí, co se pro ně hodí nejlépe.   

Vztah Blíženců k ostatním lidem

Blíženci velmi těžko dovedou vyjádřit to, co momentálně k jiné osobě cítí, jelikož své pocity neustále potlačují myšlením. Vše si chtějí racionálně promyslet, než pustí nějaké emoce k sobě. Často jsou náladoví a projevuje se na nich duševní neklid tak, že to ostatní na první pohled poznají. Blíženci jsou také hodně dobří na cizí jazyky. Jsou schopni si je poměrně rychle osvojit a jejich konverzace je také na vysoké úrovni. 

Jak lidé narození ve znamení Blížence vypadají?

Typický fyzický vzhled Blíženců je představován vzpřímenou postavou dosahující poměrně velké výšky. Naprosto charakteristické je jak pro muže, tak i pro ženy narozené v tomto znamení to, že vypadají mnohem mladistvěji, než je jejich momentální věk. Určitě se hned tak nemusí poohlížet po tom, jak svou aktuální vizáž vylepšit tak, aby vypadaly mladistvěji. Na to, že jsou hodně velcí, se pohybují velmi dobře a mnohdy i tak, že si jich nikdo nevšímá. Obvykle jsou štíhlí a mají dlouhé končetiny. 

Ženy narozené ve znamení Blížence

Ženy narozené ve znamení Blížence jsou v podstatě jakýmsi duchem, který je ukryt v láhvi a náhle je vypuštěn. Skrývají v sobě něco tajemného, co se může později objevit. Jsou svůdné a jejich schopnost upoutat na sebe pozornost je velmi výrazná. Není pochyb o tom, že jsou tyto ženy nadmíru přátelské a navazují kontakty bez sebemenších problémů. Do milostných vztahů se ženy narozené ve znamení Blížence vrhají naprosto bezhlavě a neřeší důsledky svého jednání. Milují sice romantické chvilky, ale nejsou ani proti žádné rychlovce. V sexuální oblasti působí velmi zvídavě a jejich ochota vyzkoušet nové věci neutuchá ani v pokročilejším věku.

Muži narození ve znamení Blížence

Blíženci mužského pohlaví jsou milí společníci a večírek, který navštíví, v podstatě opouštějí jako poslední. Jejich chování je živé a mnohdy jej pánové narození v tomto znamení podporují poměrně vehementní gestikulací. Ke každému tématu jsou schopní mít své připomínky. Ty jsou z drtivé většiny konstruktivní, jelikož muži - Blíženci rozumí věcem z mnoha různých oborů. Mají také vzácnou schopnost naslouchat lidem tak, že se jim kdekdo svěří i s niternými tajemstvími. Muži - Blíženci se také nedovedou moc dobře přetvařovat. V podstatě to ani nezkoušejí, protože to v životě nepotřebují. Partnerku si většinou vyberou v momentu, kdy by si to ani ve snu nemysleli. 

Známé osobnosti narozené ve znamení Býka

Angelina Jolie, Anna Kournikova,Edvard Beneš, Bob Dylan, Clint Eastwood, František Palacký, John F. Kennedy, Helena Růžičková, Marilyn Monroeo, Courtney Cox.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra