Znamení zvěrokruhu - Kozoroh (23.12. - 19.1)

23.12. 2011 • Zajímavosti 5293x

Kozoroh se vyznačuje zejména svým klidem. Lidé narození v tomto znamení jsou velmi trpěliví a jsou schopni opravdu dlouhou dobu čekat na tu pravou chvíli. Jistojistě si myslí, že přijde po určité době úspěch. Ten se pochopitelně dostaví.

Kozoroh muž i žena jsou velmi vytrvalí a ctižádostiví. Rozhodně od rozdělaného úkolu neutečou a nevzdají se ho. Při setkání s těmito lidmi se nebudete nudit, jelikož jsou velmi zábavní a příjemní. V určitých chvílích ale dovedou být velmi vážní a důstojní. Houževnatost Kozorohů vždy přináší své ovoce a nic není ponecháno náhodě. Povrchní projevy jsou jim cizí a jejich bezprostřednost je předurčuje k zodpovědným povoláním. Mnohdy si ještě před sebe kladou překážky, které je dle jejich mínění zocelí.

Nikdy pro ně není žádným problém začít veškerou práci znovu od nuly, jelikož jsou přesvědčeni o úspěchu svého konání. Velmi dobře se hodí pro různá bádání a vědeckou činnost. Humor Kozorohů je poměrně hodně bezprostřední, takže jsou schopni pobavit bez větších problémů i celou společnost. Čas si Kozorohové plánují naprosto přesně, jelikož si myslí, že jim to usnadní život. Svůj vzácný čas nechtějí jen tak promrhat, ale využít jej k důležitým činnostem.   

Vztah Kozorohů k ostatním lidem

Kozorozi milují společnost opravdu dobrých přátel. Tito přátelé musí být spíše introvertní a slušně se chovat. Díky tomu, že je Kozoroh laskavý a poměrně flexibilní, lidé jeho společnost často vyhledávají. Velmi důležitá je pro něj rodina, o kterou se stará hodně pečlivě a starostlivě. 

Jak lidé narození ve znamení Kozoroha vypadají?

Kozorohové mají poměrně menší postavu, která je také docela kostnatá. Zpravidla tito lidé netrpí nadměrným množstvím tuku ve svém těle. Tvar těla Kozoroha je závislý na tom, jestli s ním konkrétní muž či žena něco dělají. Jestliže pravidelně posilují, tak mají velkou šanci vypěstovat si hodně vypracovanou pevnou postavu. Jejich svaly vypadají přitom mnohem lépe, než by ve skutečnosti měly. Chůze Kozorohů je typická svou rychlostí. Kozorozi jdou ale jistě a neklopýtají.

Ženy narozené ve znamení Kozoroha

V práci je žena narozená ve znamení Kozoroha spolehlivá kolegyně, které se mohou se svými problémy všichni svěřit, a ona jim ráda pomůže. Jako kamarádka je žena - Kozoroh výborná, ale nenechá se ostatními ženami hned tak zlákat. Často se o ní povídá, že je raději o samotě. Popravdě se často před společností skrývá, ale když se do ní dostane, tak je v podstatě k nezadržení a ostatní lidi ve společnosti si omotá kolem prstu. Mnohdy si ale musí dát pozor, protože v určitých situacích se chová poměrně hodně povýšeně, což mnohé lidí odradí. Nesnáší přetvářku a člověka umí perfektně prohlédnout. Jeho lhaní ihned odhalí a potom jej nemilosrdně odsoudí. Když má problém, tak si své depresivní stavy prodělá sama a za nějaký čas se z toho dostane.   

Muži narození ve znamení Kozoroha

Pro muže narozeného ve znamení Kozoroha je na prvním místě jeho povolání. Práce má v jeho hierarchii hodnot naprosto výsadní postavení. Na druhém místě je jeho vlastní já. Pak se v žebříčku nachází dlouhá mezera a následuje milovaná žena. Ženy ale Kozorohy většinou nepohrdnou. Stačí v nich jen objevit jejich pozitivní stránky. Mezi ty patří zejména laskavost a dobromyslnost. S mužem - Kozorohem se také nebudete nikdy nudit, protože je velmi vtipný a dovede rozesmát v mnoha situacích. Kozoroh je poměrně nepřístupný a jeho zjev je impozantní. Snaží se kolem sebe také mít lidi, se kterými má stejné koníčky. Pro muže Kozoroha je rozhodující stálá partnerka, ostatní vztahy neuznává. I když je od své partnerky na delší čas oddělen, zůstává věrný. 

Známé osobnosti narozené ve znamení Kozoroha

Annie Lenoxová, Jack London, Richard Nixon, Louis Pasteur, Edgar Allan Poe, Kevin Costner, Karel Čapek, Jiří Sovák, Eduard Bass, Elvis Presley. 

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra