Nejlepší památka na školní rok? Fotky spolužáků ve fotoknize!

11.09. 2020 • Zajímavosti 332x

Školní rok se teprve rozjíždí, ale uvidíte, že uteče jako voda. Nejlepší vzpomínky je fajn mít na fotkách. A ještě lepší budou ve fotoknize. 

HappyFoto má od letošního roku novou mobilní aplikaci, ve které zvládne výrobu fotoknih každý. Nevěříte? Vždyť jsou k tomu potřeba jen fotky v mobilu (či počítači) a internet!

Fotokniha může vypadat opravdu skvěle a profesionálně. Záleží jen na vás, jaké fotky a texty do ní vložíte. A navíc můžete využít spousty šablon, rámečků a vylepšení. Také máte na výběr z různých formátů a velikostí. Jestli máte opravdu pěkné fotky, doporučujeme fotoknihu deLuxe, která se vyvolává tradiční chemickou cestou na fotopapír. I když fotokniha tištěná na kvalitní papír může být také správná volba. Vyzkoušejte, výsledek stojí v obou případech za to!

Co umí HappyFoto a jeho konkurence nikoli? Ukládat fotoknihu v různých fázích do cloudu zdarma. To znamená, že si ji můžete rozpracovat například v telefonu, potom si ji uložit, a až přijde správný moment, můžete v práci na ní pokračovat nebo ji dokončit a objednat z jiného zařízení. Dobrá zpráva je, že aplikaci nezáleží ani na značce, ani na systému, který používáte. Běží zkrátka na všem.

Tak hurá do toho a půl je hotovo! Určitě budete s výsledkem spokojeni. Nezapomeňte pak aplikaci ohodnotit.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra