Tyhle typy mužů do chomoutu nedostanete

27.09. 2013 • Život a vztahy 1741x

Každá žena v dlouhodobém vztahu má vidinu budoucnosti s partnerem. Svatba, děti, hlavně teda ta svatba. Je to asi přirozený proces spokojeného vztahu, většinou vztahy vyústí ve svatbu. Některé poté končí šťastně a některé bohužel rozvodem, ale takový je život. Vztahy jsou různé a také různě mohou končit. Buď dobře a, nebo špatně. Ovšem existují muži, tedy spíše typ mužů, kteří se prostě ženit nechtějí. Mají vůči svatbě averzi, fóbii ze svatby, alergii na svatbu. Takové mohou být i ženy, ovšem většina žen touží alespoň jednou za princeznu a vdávat se v krásných bílých šatech, mít krásnou hostinu a vzít si toho pravého. Jo, kdo by tohle v životě nechtěl. Ovšem postoj za žádnou cenu neženit se, je většinou doména mužů. Ti mají ze svatby nepředstavitelný strach. Jestli tomu napomáhají také různé vtipy a průpovídky, těžko říct.

Vtipů na manželství existuje celá řada. Tvrdívá se, že manžel po svatbě ztrácí rozhodující slovo, že začíná mnohem víc pít, žení se je, protože musí a podobně. Ovšem ani ženy to nemají v manželství jednoduché. Manžel jaksi počítá s tím, že žena bude pracovat a ještě nastoupí na další "šichtu" doma, kdy musí uvařit, uklidit, vyprat, vyžehlit a podobně. Jakmile přijdou děti, je potřeba se postarat také o ně, nachystat jim svačiny do školy, naučit se s nimi látku, napsat domácí úkoly a podobně. Poté se nedivíme, že padnou do postele schvácené a unavené.

Jací jsou však muži, kteří se nechtějí ženit? Poznáte je na první pohled? Máte nějaké takové kamarády ve svém okolí? Nebo co hůř, máte doma takového muže, který se chomoutu bojí jak čert kříže? Zde jsou typy mužů, které do chomoutu nedostanete ani párem volů.

1. NEVĚŘÍ V MONOGAMII

Jakmile partner tyto slovíčka spojí dohromady a použije je ve větě, zbystřete! Pokud tvrdí, že nevěří na lásku na celý život, na věrnost, na to, že s jedním partnerem můžete zůstat celý život, je dobré být ve střehu. Tím vlastně jen zaobaleně říká či vás upozorňuje, že on se rozhodně ženit nebude, tak ať tomu rozumíte. Také tím může nepřímo naznačovat, že vám může být v budoucnu nevěrný, protože on přece ve věrný vztah nevěří. Pokud se vy chcete vdávat, doporučujeme ruce pryč a hledat o dům dál.

2. BÝVALKA BYLA TA NEJ

Nikdo se neubrání tomu, že srovnává svého partnera s bývalými partnery či dokonce sám je srovnáván s bývalými partnerkami. Toto srovnávání vám pomáhá si ujasnit, co v životě chcete a co naopak nechcete. Například chcete, aby váš partner byl věrný jako ten současný, a aby partner nechodil tak často s kamarády do hospody, jako byl ten partner minulý. Ovšem pokud vám váš partner neustále říká, že jeho bývalka vařila líp, dělala špenát s krkovičkou, ne s vejcem jako vy, vytírala dvakrát týdně, ne jednou týdně jako vy, nádobí skládala do myčky naopak, brambory vařila s kmínem a vy ne, v posteli partnera hladila ve vlasech, a vy to neděláte a spousta a spousta dalších. Pokud tohle partner neustále opakuje a je na bývalku fixovaný i pár let po rozchodu, pak nečekejte, že vás sebou vezme k oltáři.

3. NEPŘIPOUŠTÍ SI SVŮJ VĚK

Tento chlápek si nepřipouští to, že každý stárne, a když už každý stárne tak on jediný ne. Bude se stále oblékat jako mlaďoch, bude chodit pařit, žije nezávazným životem a je zkrátka za každou cenu cool a free. Jak takového člověka poznáte? Chodí na párty, kde jsou lidé o pár let mladší a on se s nimi snaží udržet krok. Takového muže před oltář nedostanete a upřímně buďte ráda, starat se o takové přerostlé dítě by bylo vskutku "zábavné".

4. MAMINČIN MAZÁNEK

Tak takový muž poslouchá na slovo svou maminku, a co maminka řekne, to se musí hned udělat a je to svaté. Takový chlap se neumí postavit na vlastní nohy a neumí se o sebe postarat, spoléhá na to, že maminka se postará a udělá vše za něj. U takového muže mají šanci ženy, které projdou maminčiným sítem a i přesto nemáte budoucnost zcela jistou, stačí slovíčko, mamince se znelíbíte a tím pádem končíte i ve vztahu. Tento muž musí mít všechno posvěcené svou matkou. Dokážete si představit tu situaci? Stojíte před oltářem, vy jste ano řekla, teď je řada na partnerovi, ale on se otočí na maminku a ta řekne, když já nevím, asi spíš ne. V takovou chvíli by mamánek byl schopný říci ne. A stojí vám takový chlap za to?

5. VLK SAMOTÁŘ

Takový muž, který i po několika letech vztahu má svůj byt, je v něm velmi často a moc vás k sobě nepouští. Má rád svůj klid, své soukromí a vlastně mu vyhovuje to, že s vámi je občas, ale svůj prostor a svůj byteček, kam se může zašít pořád má. Svatbou by se pro něj všechno změnilo, protože by s vámi musel žít, neměl by svůj klid a své pohodlí, vždycky by, jste jej narušovala vy. Asi těžko přistoupíte na manželství, kdy si partner nechá byt a bude v něm zase bydlet a u vás se jen "občas zastaví".

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra