Jak se nejlépe zbavit nechtěného nápadníka?

06.10. 2013 • Život a vztahy 2513x

Znáte to? Muži považují ne za ano, nebo si také myslí, že pokud se budou více snažit, vaše ne se změní, na ano. A nedají se odradit, ať se snažíte sebevíc, ať děláte, co děláte. Taková situace je vždycky tak trošku ošemetná a nějak nevíte jak si s ním poradit. Chcete mu to ze začátku říct šetrně a šetrně ho poslat k šípku. A je jedno, jestli se chcete zbavit neodbytného týpka, který se na vás nalepí v baru, v kině, v dopravním prostředku, na internetu nebo přes textové zprávy. Důležité pro vás je, zbavit se ho jednou pro vždy, aby za vámi nechodil, nevolal vám, nepsal vám zkrátka, aby nevyhledával vaši přítomnost.

Ne každá žena dokáže poslat svého nápadníka pryč, do háje, nebo do těch patřičných míst, kam je cesta dlouhá. Ať už mu nechcete ublížit, bojíte se, aby na vás nebyl naštvaný, či nechcete, aby byl zklamaný. Vždyť přece vám se nelíbí, ale jiné dámě třeba ano. Jenže on ne a ne přestat. Jak zařídit, že jej pošlete tam, kam patří? Tento článek vám dá návod na to, jak poslat někoho někam.

Určitě to zažil každý, rande naslepo, kdy vám přátelé líčili, jak je ten muž skvělý, jedinečný, báječný a ve skutečnosti je to tragédie od začátku schůzky až do konce. Nebo si dáte schůzku s někým z internetu a zoufáte si, vždyť na internetu působil tak dobře, byl vtipný a milý, fotka taky ušla, vypadal na ní dobře, ale realita je bohužel velmi jiná a proč to nepřiznat, děsivá. Je třeba se tohoto člověka zbavit. Pokud možno rychle.

Začněte si hrát s mobilem. Pište textovky, není od věci někomu zavolat a popovídat si, zatímco protějšek pořád mluví a mluví a mluví a mluví. Můžete si třeba prohlížet nehty, vytáhnout pilník a opilovávat si nehty. Zkrátka mu dejte jasně najevo, že vás to vůbec, ale opravdu vůbec nezajímá, co to právě říká.

Velmi dobře funguje, když mluvíte o svých bývalých. Například o tom posledním. Vyprávějte o něm v superlativech, jak byl zábavný, jak byl krásný, jak jste si s ním vždycky užila plno zábavy, jak jste byli spolu na víkendu někde na romantickém místě a milovali jste se spolu od rána do večera. Zase to nepřehánějte, nesmíte brečet, to vyvolává pocity, že jste zranitelná a je potřeba vás utěšit, to pozor.

Stěžujte si. Na co? Na všechno a všechny. Stěžujte si na své přátelé, na rodinu, na kamarády. Na to, že minerálka má moc bublinek, že je moc studená, že káva je moc horká, že případné jídlo je moc přesolené, moc studené nebo teplé. Nesmíte se u toho však smát, ale vypadat opravdu vážně a myslet to vážně. Stěžujte si na číšníka. Nezapomeňte však říci, že vy jste dokonalá a jedinečná a všichni okolo vám nedokážou odolat.

Pokud je váš nechtěný partner již po pár drincích a je na něm jasné to, že si slibuje, jen krásnou noc s vámi výše uvedené rozhodně neplatí. V tu chvíli se vám najednou udělá špatně, zavolá vám přítel, že se vrátil ze služební cesty a podobně. Zkrátka si vymyslete něco podobného.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra