Když toužíte po úletu

15.10. 2013 • Život a vztahy 1475x

Nejste ani první, ani poslední žena, kterou kdy začaly napadat hříšné myšlenky typu "sex na jednu noc". Někdy zkrátka netoužíte po společné idylické snídani, následné poměrně trapné výměně kontaktů a lživých slibů, že si zavoláte. Navíc, léto hříšným románkům přímo nahrává, tak proč neokusit chuť nezávazného sexu (tedy pokud jste zrovna single). Jaké věci byste měla mít vyřešené před tím, než se pustíte do takového úletu?

Ochrana

Antikoncepce pro Vás musí být v případě nezávazného románku na prvním místě, ať už jde o hormonální, nebo o kondom.  V tomto případě ale klidně raději obojí, nesmíte totiž zapomenout na to, že hormonální pilulky Vás neochrání před pohlavními nemocemi typu HIV nebo syfilis. Nenechte se obměkčit přesvědčováním, že je opravdu zdravý a že není ten typ, co obletuje každou. Vy byste to dítě pak v případě "nehody" nosila 9 měsíců v sobě, takže Vy máte právo rozhodovat a určovat.

City

Pokud o sobě víte, že se umíte zamilovat poměrně snadno, raději se do těchto úletů nepouštějte. Ušetříte si spoustu nervů a trápení. Málokdy to dopadne tak, jako ve filmu "Kamarád taky rád". I v případě, že Vám jde opravdu jenom o tělesné potěšení, se raději ujistěte, že žádný z Vašich předchozích "kamarádů" na jednu noc špatně nepochopil, co jste od něj chtěla. Citlivější muži si zkrátka i z něčeho takového umí vyvodit Vaší citovou náklonnost a očekávají vztah. Do nezávazných románků tedy jděte opravdu jen v případě, že máte zcela uzavřenou minulost.

Soukromí

Našla jste vhodného adepta pro Váš plán? Nezapomeňte si určit pravidla ohledně toho, jak s Vaší vzpomínkou budete nakládat. Nechcete přece, aby hned druhý den celé široké okolí vědělo, s kým jste měla v noci tu čest. Jestliže už teď víte, že se budete s úletem svěřovat sestře nebo blízké kamarádce, je fér to Vašemu budoucímu spolunocležníkovi říct. Ujistěte ho, že dál to za žádnou cenu putovat nebude a že to samé čekáte i od něj. Pokud je alespoň trochu zodpovědný, postaví se k tomu čelem. Máte-li opravdu strach o své soukromí, ale přesto po tajném románku toužíte, zkuste třeba zajet do jiného města, kde Vás nikdo nezná.

Bezpečnost

Až budete hledat vhodného adepta, nezapíchněte to hned do prvního nonstop baru. Za prvé tam potkáte ve většině případů jen samé pobudy, za druhé někdo Vám tam něco nasype do pití a dál už to určitě znáte od své matky. Možná si říkáte, že tohle se děje jen v detektivkách, ale stačí se podívat do novin a zjistit, že podobných případů poměrně přibývá. Dejte tedy na svou intuici.

Jeho život

Jak by se Vám žilo s pocitem, že spíte s tatínkem od rodiny? Ono to tak může skutečně být. Samozřejmě pokud Vám nic nepřizná, ve výsledku to není Vaše chyba, ale myslete na to, že ten pěkný urostlý chlap klidně může mít doma nic netušící manželku a dvě šťastně vypadající děti. Ujistěte se tedy pro jistotu o jeho závazcích dopředu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraSnail Bob 2 online hraPersonal Shopper 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra