Proč se ženy zamilovávají do hajzlíků?

18.09. 2013 • Život a vztahy 1922x

Tak si to říkáte? Proč, proboha proč jsem zase zamilovaná do takového plejboje, frajera? Okolí si ťuká na čelo a říká, jsi normální, vždyť je to podobný typ jako ten předtím, kam jsi dala oči holka a podobně. No jo, jenže lásce zkrátka neporučíte a nedokážete říci, svému srdci, hele do toho se nezamilovávej, ten ti zlomí srdce. Srdci zkrátka neporučíte, a můžete se snažit sebevíc, nejde to. Můžete si lásku zakázat, mozek donutit k tomu, že zkrátka nebudete vyhledávat jeho přítomnost, jeho pozornost. Zkrátka si zakážete, chodit s tím člověk, to můžete, ale zamilovat se do něj můžete a to si určitě nedokážete zakázat.

Frajírci, pejbojové a "drzí hajzlíci" zkrátka letí. a hlavně na ně letí mnoho žen. Bohužel takový typ mužů není na vztahy stavěný. Mají to prostě v genech, tvrdí. Je to ovšem pravda? Není to prostě jen o tom, že je pohodlné se vymluvit na geny a žít dál stejným životem jako doposud?

Frajírci obvykle bývají takovým typem mužů, že loví. Loví ženy, balí je a flirtují s nimi. Každé ženě se líbí, že jí někdo balí a cítí se být žádaná a sebevědomí jí roste. do velkých výšin. Taková žena "taje" pod lichotkami, doteky, pohledy a podobně. Ovšem ženy, alespoň tedy většina žen touží po trvalejším vztahu a toho povětšinou není frajírek schopný.

Frajírek má obvykle na každém prstu několik slečen a věrnost mu vůbec nic neříká. Nepreferuje jí a totéž čeká od žen. Pokud jej ženy začnou "obtěžovat" slůvky jako vztah, nastěhování se k sobě, věrnost, společný život naskakují frajírkovi pupínky a husí kůže. V tuto chvíli obvykle začne mít záhadně moc práce a, nebo jednoduše řekne, že je konec, protože on není na tohle stavěný. Obvykle mu vadí, když žena tropí scény a snaží se jej přetvořit a přeměnit k obrazu svému.

Ovšem hlavní otázka je PROČ? PROČ SE ZAMILOVÁVÁME DO FRAJÍRKŮ? Ono vysvětlení je obvykle jednoduché. Protože to tak je. Ale pár ukazatelů a věcí, které tomu napomáhají, se najde.

Frajírci a plejbojové bývají pěkní. Pečují o sebe, jak o tělo, tak o vzhled a na tom si zakládají. Musí být perfektní a totéž požadují od "oběti" kterou momentálně loví. Ovšem ne všichni musí být krásní, frajírci mívají spíše charisma. A to nadměrnou dávku charisma. Umí velmi dobře lichotit, ví jak na různé typy žen, jsou extrémně vtipní, povětšinou extroverti, kteří baví společnost. Mají přehled a rozhled, čili také mohou působit na ženu svými znalostmi a rozhledem. Koupí vám pití, svůdně zamrkají, přidají komplimenty, možná tanec a hned je flirt na světě.

Takovíto chlapové se k ženám chovají někdy také velmi hrubě. Chtějí se předvést před ostatními, že na ně nikdo nemá, oni jsou ti nejlepší a jediní. Žádná ženská je nezkrotí a ani je nenažene do chomoutu, to chraň bůh. A, nebo naopak ano, nažene je do chomoutu a poté je ona manželka nešťastná a zoufalá. Frajírek a plejboj se v osmdesáti procentech nezmění a zůstane takový jako předtím.

Proto rada pro vás ženy, takovým mužům se vyhýbejte velkým oblokem. A pokud už se dostanete s nimi do kontaktu, zapněte pořádně mozek, ať vás včas varuje, že tady není dobrá cesta. Bude vás čekat akorát další trápení.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra