13 důvodů, proč se s partnerem nerozejdete

02.10. 2013 • Život a vztahy 1677x

Existuje mnoho vztahů, které ne úplně fungují. Většina lidí si říká, no však s takovým člověkem být nemusím, odejdu od něj. No je krásné říci to, ovšem těžké už je to splnit. Ono se obvykle ani není čemu divit, v dnešní době je velmi těžké si najít někoho, kdo bude přesně splňovat vaše požadavky a kritéria. Někoho takového najdete, ale on úplně tak nespadá do vašich představ. Vztah je podle vás možná o ničem, ale přesto to neukončíte. Proboha proč? Říkají si lidé okolo vás. To víte jen vy. Ovšem v dnešní době existuje mnoho lidí, kteří spoluž ijí, žijí vedle sebe, ale nejsou spolu úplně šťastní, mnohdy vůbec. Proč teda s nimi zůstáváte? Zde máme třináct důvodů.

1. KVŮLI DĚTEM
Děti jsou velkým tahákem a velkým motivem zůstat s partnerem, i když jej třeba nemilujete. Chcete, aby měly děti velkou rodinu. Takovou, která je běžná. Máma a táta společně. To jestli se máte rádi, nebo nemáte dítko, až příliš nevidí. Stačí mu, že máma a táta jsou spolu, nehádají se, nekřičí na sebe, navzájem jsou spolu v pohodě, prostě pravý model rodiny.

2. SEX
Váš stávající partner už ví, jak na vás. Ví, co se vám líbí, co vám dělá dobře, co chcete v sexu. Umí vás dovést až k orgazmu, což se většinou i náhodných známostí říct nedá. A hledat si někoho nového? Než si ho "zaučíte", bude to nějakou chvíli trvat.

3. RODINĚ NA ZLOST
Vaše rodina nemá vašeho přítele ráda? Pokaždé, když se s nimi sejdete, prosí vás, ať si najdete někoho jiného? Poté to vždycky skončí hádkou. Vy budete partnera a potažmo svůj výběr bránit a oni vám budou poukazovat na jeho slabé stránky.

4. NECHCETE, ZAHODIT TY ROKY VZTAHU
Jste spolu dlouho, čtyři, pět let. Prožili jste mnoho krásných chvil, okamžiků. Bylo ve vašem vztahu to dobré, ale i to špatné. To špatné jste spolu vyřešili a dokážete spolu žít. Nač najednou zahodit tohle všechno? Proč hledat někoho nového, s kým se budete muset učit žít?

5. POROVNÁVÁTE
Ať chcete, nebo nechcete, budete porovnávat. Současného partnera s tím minulým. Říkáte si, ten předtím byl mnohem lepší, měl mě víc rád, víc se mnou mluvit, byl lepší v sexu a podobně. Nakonec třeba zjistíte, že ten, se kterým jste nyní, je totální debil a vy jste měla zůstat nakonec s tím minulý. Proto se raději takovýmto situacím vyhýbáte a ponecháváte si současného přítele, i když to není dobré.

6. DOBRÉ VZPOMÍNKY
Chtě, nechtě, vždycky to nebylo jen špatné, jako například nyní a vy pořád v koutku duše doufáte, že se to změní a, že to všechno krásné zase přijde.

7. STRACH ZE SAMOTY
Co když si už nikoho nenajdu a budu věčně sama? Taková je velmi častá otázka žen. Bojí se, že když se s partnerem rozejde, i když je ten vztah na nic, už si nikoho nenajde a bude sama. Nikdo nechce být dobrovolně sám a tak raději překnousnete plno věcí, jen proto, aby vás partner neopustil, a vy jste tak nezůstala sama a nekupovala hafo koček.

8. POHODLNOST
Jste pohodlná, nechce se vám znovu si někoho hledat, chodit na rande a podobně. Zamyslete se, ono randění stojí hodně úsilí. Obléct se dobře, vytvořit pěkný make-up, dobrý účes. Na rande se snažit zapůsobit, pak na dalším a dalším. Stojí vás to finance, musíte obnovit šatník a podobně. Komu by se chtělo?

9. SPOLEČNÝ MAJETEK
Koupili jste si společný byt, dům či máte společnou firmu? A když se rozejdete, budete muset složitě majetek dělit. Byt asi vyplatíte, nebo ho musíte prodat podobně jako dům. A firma? Dokážete si představit, že by, jste se i po rozchodu denně několik hodin vídali v práci? Museli spolu vést podnik tak, aby vydělával. Společně se na různých věcech shodnout a domluvit?

10. MATERIÁLNÍ ZABEZPEČENÍ
Ne každá žena dokáže a hlavně chce být samostatná. I když emancipace hodně pokročila a ženy se o sebe dokáží samy postarat, ne všechny to umí, nebo chtějí. Rozejít se s ním znamená přijít o svůj životní standart. Střechu nad hlavou, jídlo, oblečení, kávičky, výlety a podobně.

11. DOUFÁTE
Každá žena je, tak trošku naivní a doufá, že bude líp a zlepší se. To platí i ve vztahu, kdy si žena myslí, doufá, že se to změní a bude to lepší, takové jako kdysi.

12. REAKCE OKOLÍ
Bojíte se, jak zareaguje vaše okolí a rodina? Bože, tak už to zase nevyšlo, co ty děláš v tom vztahu, to nemůže být normální, není chyba v tobě?

13. PEČOVATELSKÝ SYNDROM
Každá žena má v sobě pečovatelský syndrom. Pečuje o muže, vaří mu, uklízí po něm, pere mu, žehlí mu. Zkrátka dělá všechno pro to, aby mu nic nechybělo.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra