Jedinou překážkou v tom, co chceš, jsi ty!

03.03. 2013 • Život a vztahy 1364x

Chceš být sexy kočka, ale ve svém filmu zatím hraješ jenom roli ošklivého káčátka? Zde máš radu, jak to rychle a jednoduše změnit.

Vezmi si tužku a papír, a v klidu se posaď. Na papír napiš všechno, co chceš změnit. Má to ale podmínku! Ono totiž vše, co napíšeš, musí být podrobně rozebráno. Tedy, myslíš-li si, že tvoje vlasy by potřebovaly změnu, tak můžeš napsat následující: „Moje vlasy jsou mdlé a neurčité barvy, bez lesku a bez objemu. Chci, aby byly podle nejnovější módy. Chci mít vlasy dlouhé, černé, aby mi je každý záviděl!“ Toto je samozřejmě jen příklad, ale na tom to je celé postavené. A věř, že to nejsou jen takové bludy! Skutečně to funguje! Tajemství je v uceleném obrazu toho, čeho chceš dosáhnout! Takže pokračuj soupisem věcí, co se ti na sobě nelíbí do doby, než to bude úplně všechno.

Pak vezmi další papír a přepiš na něj v bodech pouze to, jak chceš vypadat. Takže dle předcházejícího příkladu by to mohlo vypadat asi takto: „• mít černé a dlouhé vlasy,…“ Celé to můžeš doplnit o ilustrující obrázky. Čím více kreativity do toho vložíš, tím jsi svému cíli blíž.

Takto vytvořený „projekt“ pověs na stěnu tam, kde ho budeš mít na očích prakticky pořád. Teď už máš své cíle v uceleném a jasně zřetelném obrázku a můžeš se pustit do plnění snů!

Vždy se zaměř na nějaký z napsaných bodů, najdi způsob, jak se k němu dopracovat a zrealizuj ho! Postupně zjistíš, že se z tebe stává jiný člověk. Nejen, že se ze své původní role ošklivého, opuštěného káčátka vyklubeš v přitažlivou dívku, ale hlavně získáš potřebné sebevědomí. Je totiž dokázané, že jde-li si člověk za svým cílem a překonává překážky, začne si sám sebe více vážit a stoupat na ceně. Výsledkem není tedy jen působivý vzhled, výsledkem je hlavně nová, energická, sebevědomá a cílevědomá osobnost. Protože každá dívka, slečna, žena si zaslouží to, po čem touží!

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra