Jak se chovat, když konečně zavolá

17.09. 2013 • Život a vztahy 2786x

Ano, je to tady! Čekání se vyplatilo a on vám právě volá. No, ale co teď? Jak se chovat? Co dělat? Ano, typické. Nejdříve si toužebně přejeme, aby se ozval, aby nám zavolal, každou minutu kontrolujeme telefon, zda jsme náhodou nepřeslechly zvonění, i když sedíme blízko mobilního telefonu a nemáme vypnutné zvonění (pro jistotu to co chvíli zkontrolujeme). Vymýšlíme různé možné i méně možné scénaře, proč ještě nevolá, obáváme se toho nejhoršího, že už nezavolá. Někdy na sebe jsme také naštvané, proč jsme si nevzaly jeho telefonní číslo. Třeba ho ztratil a vy se s ním už nikdy nebudete moci spojit. Otřesná představa. Když už volá, tak co do toho telefonu říkat? Jak se chovat? Když volá po několika dnech, vyčítat mu to? Ptát se proč nevolá? Taková spousta otázek a možná ještě víc vám prolítává hlavou. Zde najdete pár tipů, jak se chovat, když konečně zavolá.

1.  BERTE HO S REZERVOU

Pokud vám řekne, že vám zavolá druhý den po práci, berte to s onou rezervou. Pokud je již po pracovní době nějakou tu chvíli, například tři hodiny, a on přesto stále nevolá, nenechte se znervóznit. Dělejte běžné věci, na které jste zvyklá a moc nesledujte mobil. Zkrátka nesmíte všeho nechat a soustředit se jen na to, až nějaký chlap zavolá.

2. VOLÁ POZDĚJI, NEŽ SLÍBIL

Na shclzce vám sice slíbil, že zavolá po práci, ale neozval se. Volá až pár hodin či dokonce o pár dnů později. Co teď? Ptát se ho proč nevolal, jak slíbil? Ne, nedejte na sobě nic znát. Buďte k němu milá a příjemná. Vůbec na sobě nedejte znát, že na jeho telefonát čekáte už delší dobu. Zkuste působit dojmem, že máte pořád hodně práce, takže jste ani nezaregistrovala, že volá později, než měl. Taky ukažte, že nemáte moc času telefonovat, protože práce je zkrátka práce. Donuťte ho (samozřejmě velmi jemně), aby vám zavolal znovu, ve chvíli, kdy se to vám už bude snad víc hodit.

3. VOLÁ BEZ PŘEDEŠLÉ DOMLUVY A CHCE VÁS HNED VIDĚT

Pokud vám zavolá jen tak, bez ohlášení či bez předšlé domluvy je to docela příjemné. Pokud volá s tím, že vás chce hned vidět, řekněte mu, že vás to mrzí, ale že zrovna nemáte čas. Ať se vám ozve jindy, kdy se na schůzku domluvíte s dostatečným předstihem. Vím, zní to divně. Zrovna nic neděláte, a i kdyby, jste ochotná vše zrušit, jen aby, jste ho mohla vidět. To je chyba. Budete vypadat, jakože čekáte na to, až zavolá. Zvykne si, že jakmile si vzpomene a pískne, vy poběžíte a všeho necháte. Tak to tedy přece ne! Máte nějakou hrdost.

4. VOLÁTE VY JEMU

Taková situace může nastat. Rozhodnete se zavolat vy jemu. Upřímně to obdivuji, protože to asi chce odvahu. Klobouk dolů. Ovšem on si dovolil to nezvednout! Co teď? Nevěšte hlavu. Možná opravdu neměl šanci telefon zvednout. Pokud vám volá zpátky, udělejte mu totéž. I když telefon vy vzít můžete, neberte jej. Nechte ho, ať vám volá znovu.

5. TROCHA NEDOSTUPNOSTI

Ukažte mu, že máte hodně práce, koníčků, přátel a jste vytížená, stanete se tak pro něj zajímavou. Neukazujte mu, že sedíte po večerech doma jako puťka a zbožně čekáte na to, až zavolá. Také, když vám volá, neberte telefon ihned po prvním pípnutí. Nechte ho chvíli zvonit. Tak vypadáte, že pořád něco děláte a že k telefonu třeba dobíháte.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra