Ženské zlozvyky, které jsou pro muže otravné

08.10. 2013 • Život a vztahy 1659x

Nikdo není dokonalý, každý máme nějakou tu chybu, nějaký ten zlozvyk, který je pro druhé otravný, ať už více či méně. Kroutíte si vlasy na prsty, ťukáte průpiskou do stolu, klepete nehty do stolu, ťukáte nohou do země, skáčete lidem do řeči, překřikujete lidi a podobně. I když si to možná neuvědomujeme, okolí tím lezeme pěkně na nervy. I my ženy známe zlozvyky, které nemáme rády u mužů, a jsou pro nás otravné. Například ponožky všude po bytě, sledování fotbalu, neustále zvednuté záchodové prkýnko a mnoho a mnoho dalších zlozvyků. Tak jako se nám nelíbí něco na mužích, i mužům se jistě nelíbí něco na nás, na ženách. Ovšem jaké jsou zlozvyky, které se nelíbí mužům na ženách? Zde je takový malý výtah těch, které mužům vadí. 

1. ZAHRNOUT MUŽE TISÍCEM SLOV

Znáte to, chcete svému partnerovi říci, jak jste se měla v práci. Obvykle to stačí popsat pár větami. Ovšem vy začnete vyprávět, jak měl šéf nemožnou kravatu, ta Marcela, jeho asistentka je pěkná kráva a dost přibrala, Romana, recepční zase měla hrozné oblečení, no to se jako nevidí nebo co? A na poradě vás šéf seřval, ale neprávem, co si to ten debil vlastně myslí? Ale vy víte proč to tak je, protože Marcela, víš přece která ne, na vás donáší, protože vám závidí. No tak v tomhle slovním dešti se ztratí i ten, co vlastní nepromokavou bundu. Taky vám to přijde děs? A teď si představte, že tohle váš partner poslouchá denně, protože denně se něco děje. Zkuste trošku přibrzdit a detaily si nechat pro svou kamarádku, která taky tvrdí, že Marcela je pěkná kráva.

2. MYSLÍ SI NĚCO JINÉHO, NEŽ ŘÍKAJÍ

To je doména nás žen. Myslíme si ne, ale nahlas vyslovíme ano. Ovšem čekáme, že to muž pochopí a vycítí a rozhodne, tak jak my si myslíme. Ovšem muži obvykle nic nevycítí a nepochopí a rozhodnou tak, jak jste nahlas řekla a pozor!, už je problém. Je to jednoduché, vždycky říkejte to, co si myslíte. Muži nemají šestý smysl, jako my ženy a neodhadne, že to myslíme úplně jinak, než jak to říkáme.

3. SHOPPING, SHOPPING, SHOPPING

Ženy obvykle rády nakupují. Většinou je jedno co. Oblečení, kosmetika, potraviny, boty, vybavení do bytu, šperky, bižuterii a podobně. Navíc, pokud je nákup určen pro nás, jsme schopné vyždímat kreditní kartu úplně nadoraz. K ženám prostě nakupování patří, tak jako k mužům fotbal či pivko s kamarádem v hospodě. Ovšem určitě se žena může v nakupování trošku krotit a něco málo na té kartě nechat, aby si nepřipadala kreditní karta tak osamělá a smutná.

4. SLZY JAKO ZBRAŇ

Když už nevíme jak, tak se rozpláčeme. Taky chytrý tah. Muži totiž obvykle znervózní, když žena pláče. Pozor, dnešní muži však hodně čtou podobné články, a většinou už to na ně neplatí, což je k vzteku. Obvykle na náš pláč reagují podrážděně a nevrle. Musíme si zkrátka najít jinou zbraň, která není tak moc profláklá jako slzy.

5. NA CO MYSLÍŠ?

Věta, na kterou nechceme slyšet pravdivou odpověď. Nechceme slyšet, že myslíte na to, jak půjdete s Milanem do hospody, nebo kdo vyhraje ligu. Chceme slyšet, že myslíte na nás, na to jak nás máte rádi, jak nás milujete a podobně. Dámy, pokud nechcete, aby se na vás muž naštval, a nechcete vyprovokovat hádku, neptejte se takhle, opravdu neptejte.

6. MÁŠ MĚ RÁD?

Věta na zabití. Kdyby vás chlap neměl rád, asi s vámi nebude ne? Neptejte se, dočkáte se akorát otravených odpovědí typu, no jo, jasně, ano, co chceš, cos udělala a podobně. Neptejte se, váš partner vás miluje, když chce, řekne vám to. Vynucovat si projevy lásky a ujišťovat se, že vás opravdu miluje je zbytečné.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra