Nej tipy, jak být úspěšní na seznamce

27.04. 2020 • Život a vztahy 282x

Určitě velká většina z nás využila nějakou seznamku, ať už se zvědavosti, za účelem seznámit se za každou cenu, nebo najít někoho spřízněného. Pokud se vás to aktuálně týká, nebo se chystáte zalovit na seznamce, určitě doporučujeme krátký a užitečný článek, který vám pomůže s úspěchem na jakékoliv online seznamce. Pojďme se podívat na základní tipy pro online seznamování.

Dobře vyplněný seznamovací profil

Ať už si vyberete pro začátek jakoukoliv seznamku, např. štěstí, rande, seznamku, nebo třeba známost, máte možnost vytvořit si zdarma profil. Pokud už si takový profil zakládáte, dejte si trochu záležet a vyplňte o sobě co nejvíc informací, které:

  • zaujmou takové návštěvníky, kteří by mohli stát za úvahu v dalším seznamování (stejné zájmy, stejné město, například stejný pohled na svět, nebo třeba víra
  • odradí takové návštěvníky, se kterými se seznámit nechcete (například zadané, nebo ženaté, věkový požadavek, nebo třeba to, že máte děti

Jde o to, že čím víc toho na sebe prozradíte, tím víc zúžíte okruh lidí, kteří vás budou kontaktovat a když už se někdo ozve, budete mít v prvním kroku kontakt s člověkem, se kterým by se to mohlo posunout někam dál.

Atraktivní, ale reálné fotky

Určitě přidejte svou fotku, i více, které vás zachycují v poslední době a v situacích, které jsou vám blízké – na každé klasické online seznamce tato možnost je. Sport, oblíbená činnost, na procházce se psem, nebo někde v přírodě s dětmi. Fotka sama o sobě toho na jednu stranu může hodně říct, a to v dobrém, ale i horším světle. Pokud budete na fotce v hospodě, cigáro v puse a drink na stole, potom asi těžko budete hledat partnera pro vážný vztah a fotka to pokazí, i když do hospody ve skutečnosti chodíte třeba dvakrát do roka.

Aktivní vyhledávání na seznamce

Jedna věc je mít dokonale vyplněný profil, ale pokud chcete z jakékoliv online seznamky dostat maximum, je dobré využít možnost vyhledávání a projít si podle předvoleb také profily ostatních uživatelů.

Typicky nabízí skoro každé vyhledávání vybrat pohlaví, lokalitu a věk. Dále je možnost vybrat i mnoha dalších filtrů, ale může se stát, že takové rozšířené filtry vás ve výsledcích vyhledávání naopak připraví o zajímavý profil, protože ne každý vyplní vše, a tak se často stává hledání na seznamce neefektivní.

Opatrnost při seznamování

Ať už budete na seznamce postupovat jakkoliv, nikdy nejednejte naivně, nedělejte zoufalá rozhodnutí s obavami, že už nikoho nenajdete a ta podobně. Používejte selský rozum a ve chvíli, kdy se vám nebude cokoliv zdát, ukončete seznamování s takovým člověkem.

Jakékoliv hry na city, žádost o pomoc, nebo dojemné příběhy, které vás mají zlomit a vylákat z vás například finanční pomoc, ignorujte a případně nahlaste provozovateli seznamky. Ochráníte tak i ostatní, třeba méně bystré uživatele. Další tipy a rady můžete číst na osudové seznamce, která se zabývá seznamováním.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra