Randění není zadarmo, za co vše musíte zaplatit?

07.10. 2013 • Život a vztahy 1348x

Rozešla jste se před nějakým časem s partnerem. Chvíli to bolelo, po čase to přebolí a vy chcete navázat na nový vztah a najít si novou spřízněnou polovičku. To je samozřejmě velmi dobře, to chválíme, to je jedině dobře. Musíte si najít někoho nového, s kým vám bude dobře, s kým se budete cítit lépe. Kdo vás bude milovat a brát takovou jaká jste, s kým do budoucna chcete mít děti, založit si rodinu. To jsou všechno krásné sny. Tak hrrr, na ně! Požádejte kamarádku či někoho, zda vás s někým neseznámí, jděte do barů, tam se dobře balí chlapi, zkuste seznamku, zkrátka fantazii se meze nekladou a je jedno, jak se s dotyčným seznámíte. Někdo se chytl a vy máte rande. Ovšem nové randění není vůbec levnou záležitostí.

Platit na prvním rande?

Mnoho žen zastává názor, že muži mají platit za schůzky a všechny výdaje za rande a podobně. Je tomu opravdu tak? Má za vás partner platit úplně všechno a automaticky? Není dobré, občas vytáhnout peněženku a ukázat, že jej nevyužíváte, ale že ho máte opravdu rády? No, ovšem takové rande není úplně zadarmo, jak se říká, každá sranda něco stojí. Nepodílíte se samozřejmě jen na nákladech za rande. Jsou i různé "vedlejší výdaje", které my ženy zkrátka musíme do randění investovat, alespoň v začátcích randění a potencionálního vztahu určitě.

Krása stojí peníze

Začněme nejprve vzhledem. Po pár měsících, kdy jste o sebe úplně nedbala, protože vám bylo jedno, jak vypadáte, se musíte dát dokupy. Černé tečky na obličeji připomínají menší krátery, takže kosmetika je nutné, alespoň na začátku, poté už pleť udržujete sama. Dále je potřeba zaměřit se na vlasy, dodat jim barvu, která bude vypadat dobře, kapku je sestřihnout, protože už to zoufale potřebují a barvení a střih pravidelně udržovat. To až tak úplně nejde provozovat doma. Dále, pokud jste si při truchlení dopřávala fast food, pizzu, zmrzlinu, čokoládu a podobně je dost možné, že tyto pochoutky zanechali na vaši postavě pár špíčků, Těch se zbavíte snadno, pohlídáte si jídelníček a koupíte si permamentku na cvičení či do fitka.

Ke kráse patří krásné oblečení

Dalším bodem je oblečení. Váš předchozí vztah byl dlouhodobý? Vytěsnila jste z šatníku sexy oblečky, topy s výstřihem, halenky s výstřihem a podobně? Těsné džíny a těsné halenky vám už nic neříkají? Máte v šatníku samé volnější, praktické oblečení? V předešlém vztahu jste byla dlouho, a váš partner vás miloval, ať už jste na sobě měla sexy obleček nebo vytahané tričko. Toto musíte spolu s příchodem randění zcela změnit. Vyražte si na výlet do nákupního centra a pár oblečků si pořiďte. Poté šatník průběžně nějakým tím kouskem doplňujte. Ze začátku, ale pár tisíc určitě investovat budete muset. Přece na rande nemůžete dookola chodit v jedněch obepnutých džínách a jedné sexy halence.

Dalším tématem jsou boty. Milujete botasky a boty bez jakéhokoliv podpatku? Změnit. Nemusíte nutně mít boty na dvaceticentimetrových jehličkách, ale botky na mírném podpatku vám zvýší sebevědomí. Navíc, když máte podpatky, vypadáte víc žensky, pohupujete při chůzi boky, což působí smyslně a chlapa to naladí.

Tak vizáž by byla hotová. Teďka je potřeba investovat do schůzek a do randění. Večeře, výlety, kina, divadla, drinky a podobně to všechno něco stojí, i když je dobré to, že například jedete s útratou napůl, i tak to nemálo zasáhne rozpočet. Teď si představte, že tohle všechno by měl hradit váš partner sám. Navíc, pokud je opravový gentleman, občas vám donese nějaký ten dáreček jako bonbóny, kytičku a podobně.

Randění je finančně náročné, to určitě ano, ale upřímně, jsou to dobře utracené peníze. Pobavíte se, vyjdete si mezi lidi a kdoví, třeba se mezi těmi nápadníky najde ten potencionální, který by mohl být "ten pravý".

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra