5 typů žen, od kterých se muži drží dál

11.09. 2013 • Život a vztahy 1910x

I když třeba nechcete, jste už nějaký ten pátek single. Za boha ale nemůžete přijít na to, co je důvodem, navíc Vaše matka i kamarádky také nechápou, že žena, jako jste Vy, je sama. Možná k Vám ale Vaše okolí není dostatečně upřímné, a to, co na Vás muže odrazuje, na sobě na první pohled nevidíte. Víte od jakých typů žen muži prchají?

Žárlivka užárlená

V jisté zdravé míře je žárlení ve vztahu prospěšné, nesmí to však přesáhnout únosné hranice. Snažte se pochopit, že ačkoliv je to muž, i jeho kamarádi můžou mít dlouhé blonďaté vlasy, podpatky a jmenovat se Jana. Že ačkoliv ta slečna, která je alespoň o deset let mladší a o pět kilo štíhlejší než Vy a kráčí vedle Vašeho milého po ulici v minisukni, může opravdu být jenom nová kolegyně z práce. Žádný muž nechce partnerku, která vrhá vražedné pohledy na všechny ženské objekty v jeho okolí. Samozřejmě je tu i druhý extrém, v podobě naprosto laxní a flegmatické polovičky, což také není úplně vztahu prospěšné. Váš drahý si brzy začne myslet, že je Vám vlastně úplně jedno, a začne se poohlížet po těch, které mu budou věnovat svou pozornost. Takže buďte pozorná a všeho s mírou.

Litující se chudinka

Na večírku jste většinou ta, co sedí v koutě a tiše pozoruje okolí. Před půlnocí se trapně vypaříte domů, což stejně nikdo nezjistí, protože jste o sobě celý večer pomalu nedala vědět. STOP! Musíte na to jinak. Ukažte, že se umíte bavit, buďte svá a projevte svou osobnost. Říká se, že ten, kdo vztah hledá, ho nenajde, a stejně tak i naopak. Nedávejte tedy za každou cenu najevo, že jste volná a nutně potřebujete chlapa. Nové studie prokázaly, že zadané ženy k sobě přitahují mnohem víc mužů. Proč? Jsou šťastné a na první pohled jim nic nechybí, čímž jsou pro muže přitažlivé, narozdíl od chudinek, co sedí v koutě a čekají na zázrak.

Stíhačka, co musí všechno vědět

To, že procházet partnerův mobil je jedno velké tabu, jste už pravděpodobně byla z ženských časopisů poučena dost. Nesnažte se do detailu hrabat v partnerově soukromí, nepomůžete tím ani jemu, ani sobě. Představte si situaci, kdy otevřete počítač a před Vámi se objeví neodhlášený facebookový profil Vaší drahé polovičky. Co uděláte? Okamžitě zajedete do zpráv a začnete zjišťovat, s kým si ve volných chvilkách píše? Ani náhodou. Za prvé, pokud ve Vašem vztahu funguje vzájemná důvěra, měla byste spoléhat na to, že partner by Vám o všech případných ženách, se kterými si píše, řekl. Za druhé, uvědomte si, kolik byste měla nevrlých myšlenek po zjištění, že Váš partner si opravdu s "nějakou" píše. Ztratila byste neuvěřitelné množství času přemýšlením o tom, zda je to podstatné, nebo jestli je vhodné se ho na to ptát. Občas je lepší nevědět a mít ve vztahu i v duši klid!

Mamina na plný úvazek

To, že máte děti z předchozího manželství, už dnes není nic neobvyklého. Nezapomeňte ale i při potomcích pořád myslet na sebe! Bojíte se, že Vaše ratolesti o nového tatínka nestojí? Že by ho špatně snášely? A co by na to vlastně řeklo okolí? Pryč s těmito myšlenkami! Při vší úctě k dětem, i Vy jste člověk a jako žena máte také své potřeby. Povězme si ale upřímně, že o zapřisáhlé maminy s batůžkem na zádech a zanedbaným vzhledem nikdo nestojí. Najděte si také občas chvilku pro sebe, děti pošlete na víkend k babičce a vyražte ke kadeřnici nebo třeba na manikúru. I Vy máte právo cítit se jako žena a být opečovávaná.

Dominantní mužatka

Možná ho potěší, když si s ním dáte pivo nebo kouknete společně na fotbal. Možná bude rád, když naplánujete dovolenou, když vyberete, na co jít do kina a když vyměníte v kuchyni žárovku. Nezapomínejte ale být ženou! Ačkoliv v dnešní době už ženy zvládají dělat stejné věci, jako muži, dopřejte mu, aby se také občas projevil. Nevadí, že sama byste to zvládla rychleji a líp. Stejně ho pochvalte a čas od času nakrmte jeho ego. Muž potřebuje cítit, že je pro Vás pořád důležitý, a hlavně, že ho potřebujete k životu. Stačí pár malých gest, které mu to dokonale napoví.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra