Kdy se chlapi nejvíce stydí za ženy?

16.09. 2013 • Život a vztahy 1756x

Určitě to dámy znáte. Jsou zkrátka chvíle, kdy se za svůj protějšek tak trošku stydíte. I když ho velmi milujete a jste s ním šťastná a spokojená, přeci jen existuje chvíle, kdy se za něj stydíte, chcete se propadnout do země. Marně v duchu prosíte, ať dál nemluví, nebo nedělá to, co právě dělá. Ostatní se sice zdvořile usmívají, ale myslí si určitě své. V tu chvíli se chcete zavrtat do země, poznala to asi každá žena. Ovšem napadlo vás někdy také to, že i muži se mohou za ženy stydět ve společnosti? To ano, i když pro ženy je to neuvěřitelné, je to tak i muži se za nás ženy stydí. Jaké to jsou situace? Čtěte tento článek.

Samozřejmě, dva různí lidé mají různé názory na svět a na to, co je správné a co je špatné. Co je trapné a co se ještě dá snést. Každý rozlišuje trapnost a stud jinak. Někdo se stydí vyjít ven v oblečení, které už není tento rok in, jiní v tomto oblečení klidně ven vyjdou. Jedni se stydí při pohledu na někoho, komu lezou faldíky z příliš upnutého trička, druzí v tom trišku klidně vyrazí ven a neřeší, že se na ně někdo dívá, nebo že by si mohli koupit tričko o dvě čísla větší. Každý zkrátka považuje za trapné něco jiného. Zde jsou důvody, které muži považují za trapné a kdy se za svou přítelkyni či ženu stydí.

1. ALKOHOL

Za ten nadělá pěknou paseku. V lehké míře se dá snést a povětšinou jste v pořádku. Pokud, ale požijete alkoholu více, než jste zvyklá, stane se, že se jednoduše opijete. Opilost se projevuje u každého jinak. Někdo je roztomilý, druhý enormě upovídaný, třetí agresivní, čtvrtý velmi plačtivý, pátý se zase baví, jako nikdy v životě. A tak můžeme pokračovat dál a dál. Alkohol nadělá u každého jinou paseku a tak jak se ženy stydí za opilé muže, tak se muži stydí za opilou ženu. Opilá žena je podle některých o dost horší, než u mužů. Opilá žena má tendence vyzrazovat tajemství, upozorňovat na nedostatky všech okolo. Zároveň taky může být žena agresivní, i když k tomu mají blíže spíš muži. Ženy obvykle bývají náladové, ocž znamená, že pláčí, probírají své problémy s jinými, chtějí, aby je všichni litovali a podobně. A při představě toho, že takto děláte svému partnerovi ostudu před svými přáteli, je pochopitelné a zcela jasné, že se muži nejvíce stydí za ženy, které to přeženou s alkoholem a pak takto vyvádějí.

2. TAK TROŠKU HLOUPÁ

I když vy si říkáte, že jste inteligentní a určitě to je pravda, mezi ženami, tak jako mezi muži, se najdou ženy, které myslí trošku jednodušeji, než ostatní. Mužům třeba ani tak nejde o to, že žena neví například nic o současném dění a podobně, spíše o tom, že si spolu nemůžou vzájemně popovídat, nemůže si povídat s přáteli a podobně. Kromě sexu tak není nic, co ty dva spojuje.

3. HYSTERIE

Že jsou ženy hysterické, se všeobecně traduje, poslední dobou je to také doména mužů. Ovšem ženy dokáží ztropit hysterický záchvat prakticky kdekoliv a kdykoliv. A takový pěkný hysterický záchvat před kamarády či před jeho rodinou je dobrým důvodem stydět se za ženu.

4. PODEZÍRAVOST

Podezíráte svého partnera z nevěry? Hlavně to neprobírejte s jeho kamarády a nevyptávejte se jeho kamarádů, jestli s nimi opravdu byl, kde jste byli, v kolik jste odcházeli a podobně. Svého partnera tím velmi ponižjete a ztrapňujete a jeho i vaše důstojnost jde ke dnu, společně s vaším vztahem.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra