Dětské hodinky s GPS aneb žádný strach, všechno je v nejlepším pořádku!

26.06. 2019 • Život a vztahy 526x

Chránit své děti, to je prvořadý úkol pro každý den. Nejraději bychom s nimi byli neustále a měli je na očích i v době, kdy jsou na zájmových kroužcích nebo dovádí na hřišti pár bloků od domova. Jenže to není příliš reálné, už jen proto, že dohled z nedalekých laviček ponesou před kamarády jen velmi těžko. Naštěstí existuje řešení v podobě moderní elektroniky, díky které budete mít přehled, kdykoliv se zrovna trochu zpozdí. Proč potom ještě zvedat telefon nebo připravovat večerní kázání, když víte, kde zrovna teď jsou?

Dohled na dálku, o kterém nikdo další neví

Žádné ztrapnění před vrstevníky, žádný výsměch kolektivu. Naopak, nošení dětských hodinek s GPS je nanejvýš originální a stylové! Budou je pořád nosit na ruce, jsou lehké jako pírko a odolají i drobnému dešti. Díky preciznímu GPS lokátoru se po propojení s vaším mobilním telefonem dozvíte, kde se zrovna vaše děti pohybují. Pomocí SOS tlačítka si mohou přivolat pomoc, v případě nutnosti je možný i krátký telefonický hovor, při kterém se ujistíte, že se nic závažného neděje. Praktické osvětlení pomocí malé LED diody pomůže ve večerních hodinách k lepší orientaci, dotykový displej se ovládá stejně, jako na chytrém mobilním telefonu a děti si jej tedy okamžitě osvojí.

 

Na první pohled vypadají nenápadně, opak je pravdou

Ukrývá se v nich mnohem víc, než by se dalo čekat. GPS hodinky vypadají jako normální dětská hračka, ale právě v tom je jejich kouzlo – budou atraktivní i pro předškolní ratolesti, které dnes jen tak něco nezaujme. Mají fotoaparát, mají barevný displej a mohou zprostředkovat telefonické spojení třeba až s patnácti přednastavenými kontakty. Dlouhá výdrž baterie a okamžité informace o GPS lokalitě, kde se zrovna nachází nositel, jsou také velkou předností podobného zařízení, že? 

Další zajímavou elektroniku zakoupíte na eshopu cel-tec.cz

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra