Trendy se mění i v oblasti doplňků

05.06. 2017 • Móda 630x

Doplňky se řadí mezi to, co nesmí chybět žádnému outfitu. Ať už se jedná o šperky, kabelky, hodinky nebo jiné, vždy je zapotřebí alespoň jeden z nich mít. Look je bez nich neúplný a neucelený. Zejména ženy si tedy dbají na to, aby v jejich šperkovnici alespoň nějaké doplňky byly. O kabelkách ani nemluvě. Jistě znáte tipy žen, které mají ve svých šatnících i tunu nejluxusnějších kabelek, se kterými nadchnou pokaždé nejen sebe, ale i své blízké. Jsou ochotny a rozhodnuty dát do těchto svých mazlíčků neskutečné množství peněz, protože se jedná o něco, co nesmí rozhodně postrádat.

Především tedy kabelky je dobré mít v různých barevných kombinacích. Pestré barvy, jako je modrá, červená nebo žlutá, rozzáří jakýkoliv letní look. Naopak klasická černá nebo hnědá pouze doplní a ucelí oblíbený outfit například u formálního stylu. Typy kabelek bývají různé, oblíbené jsou především menší kabelky přes ramena, dále psaníčka nebo také velké tašky, do kterých schováte spoustu potřebných věcí, jako jsou například produkty k líčení se, dále zrcátko, kniha, diář a mnoho dalších, už ovšem zcela zbytečných, věcí.

Dále je nutné mít ve svém šatníku i řadu šperků. Mezi nejaktuálnější módní trendy patří především velmi oblíbené masivní šperky. I když tedy vytvoříte outfit zcela obyčejný a jednoduchý, svou ojedinělost mu vdechne právě tento masivní šperk. „In“ se také staly i stejné typy náušnic. Ty skvěle doplní například úzké plesové jednoduché šaty bez ramínek, protože skvěle vyplní prázdný hrudník a krk. Svou objemností a masivností skvěle obtočí krk. Tím vykouzlí něco zcela jedinečného.

Jaké doplňky je si ovšem nejlepší koupit v dnešní době a jaké konkrétně přímo frčí, to prozradí internetový magazín Lastfashion.cz. Mimo jiné se také dočtete o nejnovějších kouscích v módním světě či v oblasti kosmetiky.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraSnail Bob 2 online hraPersonal Shopper 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra