Co je České, to je hezké. Naše pánské spodní prádlo je na vysoké úrovni!

05.03. 2018 • Móda 1031x

Pokud právě přemýšlíte nad dárkem, kterým byste udělala radost svému partnerovi, máme pro vás hned několik horkých tipů. Nejdříve se mu podívejte do šatníku a zkontrolujte, jak je na tom se spodním prádlem. Nic moc? Pak máte skvělou příležitost, jak zabít dvě mouchy jednou ranou. Značkovými spodky mu vykouzlíte úsměv na rtech a zároveň potěšíte sama sebe. Pohled na pěkného chlapa ve stylovém prádle vždy stojí za to.

A protože svět spodního prádla nepatří jen gigantům, jako jsou Calvin Klein, Diesel, Ralph Lauren či Tommy Hilfiger, zaměřili jsme se na české značky. I naše malá země má v oblasti módy co říct!

Styx

Firmu založili v roce 1996 dva pražští barmani, kteří se rozhodli pro velké změny ve světě spodního prádla. A povedlo se jim to, protože Styx trenýrky dlouhodobě symbolizují to nejlepší, co je na českém trhu k mání. Zakladatelé dosáhli úspěchu kombinací pohodlného střihu, prvotřídní kvalitou použitých materiálů a neokoukaným designem. Spodní prádlo je baleno do stylového obalu (většinou se jedná o plechovku) a typickým znakem je vnitřní kapsička.

Represent

Historie značky Represent sahá do roku 2000. Od té doby firma přestavila spoustu kolekcí spodního prádla, které se setkalo s velmi pozitivní odezvou zákazníků. Není divu, Represent trenýrky rozhodně nezapadají do šedého průměru. Jsou mimořádně kvalitní, perfektně střižené a neobyčejně stylové.

 

Horsefeathers

Pokud váš partner tíhne ke snowboardingu či skateboardingu, případně si jen potrpí na pohodlné streetwearové oblečení, pak jistě pár kousků se značkou Horesfeathers má. Ale nechybí mu spodní prádlo? Právě to totiž bylo základním kamenem v době, kdy tato česká značka s kanadskými kořeny vznikala.

Tím ovšem přehled českých výrobců kvalitního spodního prádla nekončí. Výše uvedené a mnohé další značky najdete na www.trenyrkarna.cz.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra