Plavky push up jsou in

11.05. 2017 • Móda 933x

Jinými slovy, měli bychom si vyjmenovat výhody, které skýtají plavky push up, tak abyste přímo věděly, čím na pláži či na plovárně oslníte, když se rozhodnete si tento typ plavek obléknout. Na úvod bychom měli upozornit, že volba mezi různými druhy plavek push up je velmi složitá, jelikož pokud si vybíráte třeba spodní prádlo, mezi které řadíme například různé podprsenky či kalhotky, tak se vždy můžete malinko hájit tím, že se opravdu jedná o spodní prádlo, jež bude zakryto pochopitelně svrchní vrstvou.

U plavek je tomu úplně opačně. Jde totiž o samotnou jedinou vrstvu oblečení, které budete mít na sobě, takže si musíte dát opravdu bedlivý pozor, co si na sebe oblékáte. Hlavní výhodou plavek push up je pochopitelně jejich celkový vzhled. Věřte nebo ne, obyčejné plavky nikdy nebudou schopny dát vašemu poprsí takové tvary, jako to umí plavky push up. Právě plavky push up dají vašemu poprsí tvar plnosti a hlavně pevnosti.

Co se týká jednotlivých druhů plavek push up, tak vaše volba se bude pohybovat mezi jednodílnými dvoudílnými plavkami push up. Pokud se cítíte dostatečně odvážná, tak určitě zvolte plavky dvojdílné. Co se týká jejich spodní části, která je tvořena kalhotkami, tak i zde můžete experimentovat. Pokud je vaše odvaha maximální a vy chcete ukázat své tělo ve veškeré jeho kráse, pak si jistě oblečete plavky tangové. Pro méně odvážné nabízí obchody klasické kalhotkové plavky a pro ženy, kterým se líbí změna jsou na pultech k dostání boxerky. Co se týká horního dílu, tak ten je právě tvořen podprsenkou push upkou. Jinak samotné celkové plavky se vyznačují spodní částí, která tvarem připomíná klasické kalhotky a vrchní díl bývá zpravidla opatřen push up částí s gelovými vložkami. Když pravda je ta, že gelové vložky mnohdy ani používat nemusíte. Záleží jen na vás.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra