Vybíráme dámské kabelky na ples

19.12. 2018 • Móda 395x

Ples je rozhodně událostí, na kterou musíte být připravena. Váš outfit nesmíte podcenit a měli byste věnovat několik hodin tomu, co si přesně obléknete, které šaty ke kterým botám, které boty ke kterým doplňkem a podobně. Bez ohledu na to, zda to bude pro Vás jen jeden výjimečný večer nebo to bude několik plesů za sebou, měli byste znát určitá pravidla, jak si vybrat vhodnou plesovou kabelku a jak zaujmout i právě tímto doplňkem. Při výběru kabelky se však řiďte i výše zmíněným - a tedy počtem plesových večerů, které absolvujete.

Standardní plesová kabelka

Dámská plesová kabelka by měla být svým zevnějškem přizpůsobena právě Vašim novým šatům, které si na ples oblékáte. Pokud na Vás čeká celkem výjimečná událost, rozhodně věnujte výběru kabelky dostatečnou pozornost. V zásadě máte několik možností:

Kabelku můžete sladit s barvou šatů, které jste si vybrali. Pokud ladí tyto dvě základní barvy Vašeho outfitu, pak jste víceméně "vyhráli". Je to tedy jakási jistota. Určitě si dejte však pozor na vhodně zvolený barevný odstín. Taková chyba by mohla znamenat faux-pas.

V zásadě nemusí být kabelka sladěná jen s šaty, ale i s Vašimi doplňky. Například můžete Vaše šaty ještě více podtrhnout stříbrnými, zlatými nebo bronzovými doplňky, které rozhodně ve Vašem outfitu vyniknou a budou zářit. Přesně s těmito doplňky můžete sladit i se svým outfitem. Jednobarevné šaty vždy velmi luxusně vypadají ve spojení s metalickými doplňky. Na plese Vás zaručeně nikdo nepřehlédne.

Odvážné ženy, které se nebojí odhalit svá bujná poprsí, však nebudou hrát na barvu tónů, ale jednoduše zvolí zcela kontrastní dámskou kabelku, která je bude reprezentovat. Tato volba však funguje pouze v tom případě, že máte šaty v docela neutrální barvě a volíte si skutečně velmi výraznou kabelku. Určitě však nechcete vypadat jako papoušek a proto věnujte takovému výběru kabelky dostatečně mnoho času.

Neutrální plesová kabelka

Ještě stále váháte nad tím, které šaty si obléknete? První volbou pro Vás by tedy měla být neutrální kabelka. Taková kabelka v neutrálním provedení vypadá velmi jemně a vkusně, přičemž se dá spárovat s různými barvami. Do takové se vám vejde klidně i luxusní rum. Drtivá většina kabelek je v černé či tmavé barvě a ozdobené jsou velmi jemnými metalickými doplňky.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraSnail Bob 2 online hraPersonal Shopper 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra