Představení nových kolekcí Lisca pro SS23

10.02. 2023 • Móda 417x

Lisca Fashion – energetická, ženská a svěží

Energická a sebevědomá. Tato kolekce byla inspirovaná ženami, které vědí, co chtějí. Ženy, které od spodního prádla vyžadují nejen pohodlí a skvělý střih, ale také ženskou eleganci a lákají je módní trendy.

Kolekce Lisca Fashion jaro - léto 2023 přináší dokonalou rovnováhu mezi ženskou svůdností a mladistvou lehkostí pro každou postavu (od košíčků A až F). Zároveň nás potěší okázalou romantikou a živým optimismem. 

Kolekce oslavuje tuto sezónu výraznými barvami, jako je elektricky růžová (jedna z top barev sezóny) a porcelánově modrá. Dále také jedinečnými potisky, které kombinují digitální povrchový tisk s ručně kreslenými květinami a nádhernou vícebarevnou výšivkou, která bude jednou z hlavních trendů příštího jara. 

Lisca Fashion umožňuje volbu mezi dvěma světy. První je současný minimalismus, který je definován elegantními liniemi a prolínavým lemováním. Druhý svět si vybírá romantickou krajku či výšivku, která nám připomíná nádheru botaniky a pohrává si s mystikou průhlednosti a transparentnosti. 

Stále žádanější podprsenky bez kostic budou brzy dostupné ve všech sériích - nová verze wireless soft bude nyní k dispozici až do velikosti košíčků E. 

Na dobu, kdy toužíme po teplém slunci a omamných vůních květinových zahrad. Na dobu, kdy potřebujeme pozitivní vibrace. Na dobu, kdy se chceme cítit bezstarostně a skvěle ve své kůži.

Kolekce Lisca Cheek jaro-léto 2023 se vyznačuje lehkostí, pohodlím a romantikou – což se projevuje v široké škále kousků z přírodních materiálů (jak spodní prádlo, tak i pyžama a topy) a moderních podprsenek. 

Přestože je pro kolekci důležité převážně pohodlí, kousky jsou stále okořeněny trendy motivy růží, dvoubarevnými kontrasty, romantickou krajkou a lehkou transparentností.

Něžné, jarní pastelové barvy a mladistvé střihy kolekce Lisca Cheek vnášejí do našeho šatníku svěžest, která dokonale spojuje každodenní pohodlí s módními trendy, kterým je těžké odolat. 

Lisca Selection – ženská sofistikovanost 

Tentokrát nás Lisca Selection vyzývá, abychom odvážně zdůraznili ty ženské vlastnosti, které v moderním světě často zanedbáváme – šarm, jemnost a něhu. 

Spodní prádlo Lisca Selection přináší opět rafinované detaily, které zdůrazňují svůdnost - tajemné zapínání, decentní, téměř nepostřehnutelný tyl, tenké paspulky a věčně atraktivní průhlednost. Zároveň představuje ideální poměr mezi nejatraktivnějšími, nejprodávanějšími kousky a novými poutači, a to jak ve spodním prádle, tak v nočním programu.

Výšivky a krajky jsou inspirovány grafickými prvky, které si stále zachovávají jemnost – jemné křivky a dominantní body. 

Jak je již pro jarní kolekci Lisca Selection typické, přichází opět s kousky v krémových odstínech, které jsou mezi nevěstami nejžádanější. Kromě nadčasové elegantní černé je kolekce okořeněna papájovou barvou, která by měla být jednou z nejvíce trendy barev příštího jara. 

www.lisca.cz      Instagram: Lisca.cz

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra