Jaro 2017 - bez podpatků ani ránu

27.12. 2016 • Móda 749x

Podpatky jsou nezaměnitelným symbolem ženskosti. Navzdory všem negativům těchto nepohodlných bot je stále vyhledává více žen. Boty na podpatku milují ženy možná proto, že jsou velice obdivované muži. V podpatcích vypadá každá nožka lépe, žena má elegantnější krok a přidávají jí na sebevědomí. Nabídka je pestrá, a proto si každá žena vybere to své. 

Jaro je pro nošení lodiček příznivým obdobím. Některé ženy je obouvají každé ráno do práce ke svému kostýmku. Kombinace společenského oblečení a lodiček je nenahraditelná, lodičky pozvednou outfitdo módních výšin. Pokud jste příznivkyní ležérního stylu, vězte, že lodičky vypadají božsky i k džínům, košili a volnočasovému sáčku. Tato kombinace působí svůdně, sexy a sebevědomě. 

Chcete-li vsadit na jistotu kvality, snoubící se s nezaměnitelným stylem a precizností, nahlédněte do dílny polské značky Gino Rossi. Tato firma má kořeny v Toskánsku a na trh přináší opravdové skvosty. Neodoláte lakovaným jehlám z přírodní kůže, ani rudým semišovým lodičkám, vyrobených též z prvotřídní ušně. 

Další obuvnickou značkou, která za zmínku jistě stojí, je Blink. Boty vás oslní jak svým kreativním zpracováním, tak cenou. Na výběr máte z širokého spektra modelů, některé jsou určeny k dennímu nošení, v jiných budete královnou plesů. 

Jaro si bez lodiček neumíme představit. Pojďte oslavit příchod nového slunce stylově v úžasných lodičkách, ve kterých budete za hvězdu na každém místě sluncem znovu políbené země. 

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraSnail Bob 2 online hraPersonal Shopper 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra