Noční dámské erotické prádlo a žertovné oblečky

16.06. 2017 • Móda 675x

Když budeme mluvit o nočním prádle, tak vězte že se bude jednat zejména o různé župánky, košilky či pyžama. Mnozí z vás by mohli namítnout, že jde v podstatě o naprostou zbytečnost, jelikož spí naostro a nebo v klasickém spodním prádle. Pravda je ale taková, že samotné noční prádlo může mít nejenom funkci erotickou, ale také hygienickou.

Kvalitní noční oblečení je schopno velmi dobře sát pot a tím jej odvádět z povrchu těla. Pochopitelně je jeho úkolem také to, že chrání pohlavní orgány před zanesením infekce.

Pojďme tedy na samotné noční dámské erotické prádlo. Když se zastavíme třeba u takových košilek, tak ty jsou představovány v podstatě jakýmisi šatičkami, které jsou vyrobeny z velmi zajímavých a sexy materiálů, mezi které řadíme satén, krajku a podobně. Košilky jsou vyráběny tak, aby byly zpravidla průhledné, ale ne úplně. Z drtivé většiny jsou v prodeji spolu s kalhotkami. Mnohdy jde o plandavé boxerky. Skutečnost je, že košilky, které mají ženy oblečeny v posteli, jsou doslova erotickým gejzírem, je ovšem nevyvratitelná.

Velmi zajímavým řešením se také stala pyžámka z krajky. Toto dámské erotické prádlo zakrývá sice relativně velkou část těla, nicméně svlékání takovéhoto oblečku je mnohem delší. Mnohdy ale samotná délka čekání opravdu stojí zato. Najdou se i taková pyžámka, která zvýrazňují dekolt.

Když se zmíníme o žertovném oblečení, tak je třeba říct, že ho někteří lidé využívají zejména proto, že si myslím, že smích je schopen jim pomoci v samotném milování. Může tomu tak být, nicméně vědecky tento fakt rozhodně ověřen není. Lidská fantazie je bezbřehá a v sexshopech naleznete velké množství různých žertovných oděvů. Jaké dámské erotické prádlo oslovilo Vás?

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraSnail Bob 2 online hraPersonal Shopper 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra