Podpatky působí žensky, ale ne všechny ženy na nich umí chodit

08.09. 2013 • Móda 1533x

Žena, která má na nohou podpatky se cítí sebevědomě a sexy. Ona se tak jen nemusí cítit, ona tak mnohdy i vypadá. Ovšem žena musí nejprve umět na podpatcích pořádně chodit. Není nic horšího, než žena, která si koupí boty na vysokém podpatku a neumí na nich chodit. Když chodí, vypadá velmi, opravdu velmi komicky. Nahrbená, nervózní, aby nespadla, při každém kroku se jí nohy viklají nohy a občas se jí noha podvrtne. Na takovou ženu je velmi komický pohled. Žena si však může vymknout kotník, natáhnout kotník, vymknout koleno, nebo v těch nejhorších případech až zlomit nohu.

Pokud neumíte na podpatcích chodit, ale po botech na vysokém podpatku přesto toužíte, začínejte velmi pozvolna. Pokud začnete ihned, na vysokých podpatcích můžete si ublížit a mnohdy se vám podpatky znechutí už z toho důvodu, že se nebudete cítit dobře a budou vás celý den a následující den bolet nohy a chodidla. Zároveň také existují gelové vložky či gelové polovložky. Ty do jisté míry mohou pomoci proti bolestem nohy a proti otlačeninám nohou.

Existuje také řada sprejů, které zabraňují tvorbám puchýřů, gelové lepky, kterými upevníte boty na nohu tak aby, jste se cítili bezpečně. Botky vám nekloužou a drží pevně na noze. Hedvábný sprej pomáhá například proti pocení nohou, proti tomu, aby nohy klouzaly v botách a podobně. Do takovýchto výrobků se vyplatí investovat nějakou korunku, protože vám pomohou s pozdějšími nepříjemnostmi.

Podpatky, které na začátek zvolíte se jemnují jsou kačenky. Ty jsou jen velmi mírné a spíše učí nohu si zvyknout na podpatky. Jakmile si zvyknete na kačenky, postupně zvyšujte velikost podpatků. Dobré také je, ze začátku kupovat hrubší podpatky a vyhnout se na začátku jehlovým podpatkům. Podpatky, pokud jsou vyšší, noste spíše jen ze začátku na chvíli. Rozhodně neberte podpatky na procházku někam daleko, nebo na denní pobíhání po nákupech. Později přidávejte a přidávejte. Až poté zjistíte, že už na podpatích chodíte denně a zcela běžně.

Pohodlné jsou například botky na korkovém podpatku či na korkovém klínku. Ty mají podpatek po celé délce a sklon není tak velký jako u ostatních podpatků. Navíc botky s korkovým podpatkem v dnešní době přicházejí do módy a takové letní botky s korkovým klínkem jsou velmi módním doplňkem.

Různými podpatky také opticky prodlužujete postavu a prodložujete zejména nohy. To může odvést pozornost od většího bříška či od podobných problémových partií.

Ovšem asi jako každé boty, vybírejte tak, aby i boty na podpatku byly pro vás pohodlné a co nejlépe se v nich cítíte. To je totiž to nejdůležitější pro to aby, jste se naučily chodit v botech na podpatku a připadaly si tak žensky a sexy, protože když se samy cítíte sexy, žádoucí a žensky působí to zázračně na ženské sebevědomí. A to připoutává mužskou pozornost.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra