Průvodce nákupem podprsenky

05.07. 2017 • Móda 809x

Je až překvapující, jaký je na trhu k dispozici obrovský výběr módních časopisů pro ženy, které přinášejí dostatečně bohatou inspiraci. Přibližně 60% žen nosí špatnou velikost podprsenky. Přiznejme si to, že ženská ňadra podtrhují její ženství. Jestliže nemáte správnou podprsenku, jak můžete těmito přednostmi okouzlit muže.

Určitě se už někdy každý setkal se ženou, která neměla na sobě podprsenku správné velikosti. Jestliže někdo zvolí příliš malou podprsenku s největší pravděpodobností se nadbytečná část přelije ven z košíčků. Všichni si určitě dokážete představit jak to může nehezky vypadat. Pokud si žena zvolí naopak příliš velkou podprsenku, vypadá to, že její prsa jsou proděravělá a látka jejího ošacení není na její hrudi hladká. Často pak zápasí se zkrácením ramínek u podprsenky.

Možná vám to bude znít povědomě a někoho takového znáte nebo je to popis, ve kterém poznáváte sami sebe. Nezapomínejte však, že 60% žen nenosí podprsenku správné velikosti a většina žen se také potýká s problémy, že nevědí, jak se obléknout druhou část spodního prádla. 

Takže dámy, udělej si radost a investujte do správného spodního prádla. Pokud se chcete pokusit v našem on-line obchodě, prvním krokem je si pořádně prostudovat tabulku velikostí.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra