Vybíráme oblečení na léto

22.07. 2016 • Móda 869x

I když je letošní léto jako na houpačce a střídají se vysoké teploty s těmi nižšími, je třeba počítat s tím, že tropická horka ještě nastanou. Jak se správně obléci, abyste se cítila nejenom pohodlně, ale také stylově? Začneme prvním tipem, kterým jsou nápaditá dámská trička. Ta by měla být ušita z přírodního a příjemného materiálu, který by měl být spíše lehčí a prodyšný. V souvislosti s barvou doporučujeme spíše světlejší odstíny, které tolik nepohlcují světlo. I v parných dnech vám v takovém tričku bude příjemně. Dobré je kombinovat je se sukní, nebo s kraťasy.

Letní šaty jsou volbou číslo jedna

Tričko je rozhodně tradiční a oblíbený outfit, ale v souvislosti s létem určitě nedosahuje takových kvalit, jako mohou dosáhnout nádherné dámské šaty. V nich můžete vypadat nejenom elegantně a sexy, ale budete se v nich cítit velmi pohodlně. Na to má vliv hlavně výška jejich sukně, stejně jako to, jak tenká mají ramínka. Čím více vašeho těla bude odhaleno, tím více se budete cítit příjemně. Poté už stačí jemný letní vánek a problémy s nadměrným horkem rozhodně nehrozí.

Co do chladnějších dní?

Zmínili jsme, že léto nejsou jenom horké dny, jelikož je to i období, kdy především ráno a večer může být chladněji. Pokud souhlasíte, podívejte se s námi také na několik tipů, jak se zahřát. Na běžné volnočasové nošení se hodí:

  • Svetry
  • Tuniky
  • Kardigany

Pokud hledáte oblečení spíše domácího střihu, nebo oblečení na sport, je určitě dobré využít dnes tolik propagované moderní dámské teplákové soupravy. Tento outfit se hodí jak ve chvíli, kdy si jdete zaběhat, tak ve chvíli, kdy jdete se svým psem, nebo třeba s odpadky. Jednoduše splní požadavky na zajímavý vzhled, kvalitu, ale i na to, že vás zahřeje. Hitem je kromě pohodlnosti i zajímavý výběr nejenom barevných provedení, ale je to také velmi zajímavý výběr různých střihů.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraSnail Bob 2 online hraPersonal Shopper 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra