Druhy dvoudílných plavek

02.02. 2019 • Móda 406x

Dvoudílné plavky sklízí v dnešní době nečekaný úspěch. Vyrábí se v mnoha variantách, v mnoha velikostech, střizích, vzorech a barvách. V tomto textu se dozvíte, jaké existují různé typy dvoudílných dámských plavek, co se nosí. Některé typy plavek jsou skutečně výstřední a možná uznáte, že by jste si je nikdy neoblékli, že by Vám to nedovolil stud. Každý jsme jiný a každý má rád něco jiného, proto neodsuzujme a pojďme se raději podívat na konkrétní typy dvoudílných plavek, které se nosí! Typů dvoudílných plavek je několik, co je však zajímavé, že se vždy liší ve spodní části. Vrchní část zůstává obvykle nezměněná.

Tanga

Tanga jsou v dnešní době velice oblíbená. I když se častěji používají spíše jako spodní prádlo, můžete je vidět i u dvoudílných plavek. Tento typ plavek je k vidění především u mladých dívek, které mají pěknou postavu a nebojí se ukázat, co je na nich pěkného. U tang je spodní díl plavek na zadní části tvořen pouze malým trojúhelníkem, který teda zcela odkrývá hýždě. Přední část tang bývá nejčastěji spojována šňůrkami nebo malými slabými proužkami tkaniny.

Dvoudílné šortkové plavky

Tento typ plavek je méně extravagantní a je vhodný pro ty dívky, které chtějí vypadat hezky, ale bojí se ukazovat větší části svého těla. Šortkové plavky bývají velice pěkné a hezké a při tom neukazují žádnou část dolního ženského těla. U těchto plavek může být horní díl libovolný, plavky se liší jen dolní částí, která je tvořena velice krátkými šortkami, které jsou přilnavé. Lemují tak líbivé tvary dívky.

Tankiny

Jedná se o dvoudílné plavky, které mají jako jedny z mála podstatnou část právě horní díl. Spodní díl je právě nevýrazný a klasický, naopak horní díl je ve tvaru klasického „topu“. Tyto horní díly se vyrábí v mnoha variantách, v mnoha velikostech, střizích a vzorech, některé hodní díly dosahují až ke spodnímu dílu. Tankiny však mají jednu velikou nevýhodu – je velice nevhodné se v nich opalovat.

String bikiny

String bikiny jsou také velice zajímavým typem plavek. Vyznačují se typickým použitím úzkých šňůrek, především v okolí zavazování horního dílu, ale i na bocích. I u těchto plavek je tedy významná část právě horní díl. Jsou velice oblíbené. Horní díl bývá obvykle ve tvaru trojúhelníčku, takže odkrývají některé části poprsí. Jsou tedy vhodné pro y ženy a dívky, které chtějí toto zvýraznit.

G-string

Tento typ plavek už je trochu výstřednější. Není zase tak rozšířený, velice se podobá klasickým tangám. Liší se však v tom, že není použit známý trojúhelníček, části jsou spojeny jen šňůrkami. Nošení může být trochu nepohodlné, plavky odkrývají většinu dolní části těla. Pochopitelně však zakrývají to, co být zakryto má. Jen tak se nevidí, běžná tanga jsou mnohem oblíbenější. Styl připomíná písmeno „T“.

V-kiny

Tyto plavky jsou opět velice podobné tangům či G-string dvoudílným plavkám, rozdíl je opět ve spodním dílu plavek. Tyto plavky jsou tak označovány proto, že spojení zadních šňurek připomíná písmeno „V“.

Mikrokiny

Tak tyhle dvoudílné plavky zvané monokiny jsou bezkonkurenčně nejvýstřednější. Pokud s nimi někde půjdete, můžete si být jisti, že sklidíte celou řadu úžasných pohledů i mnoho kritiky. U těchto plavek je cílem použít co nejméně tkaniny, a to jak u spodního tak horního dílu plavek. Horní díl bývá obvykle nevyztužený, je ve trojúhelníhovém tvaru. Spodní část podobná jako G-string nebo V-kiny s použitím ještě méně textilu. Tento typ dvoudílných plavek se jen tak nevidí, protože není moc žen, které by se nestyděl a byly by ochotny takhle chodit na koupalištích či plážích.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra