5 důvodů, proč si denně měnit spodní prádlo

27.08. 2019 • Móda 728x

O tom, že by se spodní prádlo mělo měnit každý den, jistě neslyšíte poprvé. Pravděpodobně vás s jedním ze základních pravidel hygieny seznámili rodiče, ale možná vám dostatečně nevysvětlili, co se může stát, když ho podceníte. Následující důvody o důležitosti čistých spodků přesvědčí (téměř) každého.

1. Posílíte své sebevědomí

Několik dní nošené spodní prádlo rozhodně nevoní. Což nemusíte cítit, protože si na nepříjemný zápach zvykáte pozvolna. Ostatní však okamžitě uhodí do nosu, a to především v uzavřených místnostech. Neriskujte, že se společensky znemožníte.

2. Prevence před infekcí

Jednou z funkcí spodního prádla je pohlcování potu, ale ani kvalitní dámské prádlo Calvin Klein nedokáže absorbovat vlhkost po dobu několika dní. Vlhké prostředí je přitom ideálním prostředím pro bakterie a kvasinky. Nechcete-li řešit nepříjemné zdravotní potíže způsobené mikroorganismy z fekální hmoty, s výměnou kalhotek neotálejte.

3. Minimalizace tvorby vyrážek

Pokud se vám v oblasti genitálií objevují nepříjemné vyrážky, možnou příčinou je nošení stejného spodního prádla po dobu několika dní. Kožním potížím snadno předejdete tak, že kalhotky nebudete nosit déle než jeden den. Kdyby vyrážky nezmizely ani poté, objednejte se na prohlídku ke kožnímu lékaři.

4. Vždy připravena na hrátky

Z několika na sobě nezávislých průzkumů vyplynulo, že se mnohé ženy vyhýbají milování kvůli obavám ze špinavého prádla. Stává se to i vám a musíte partnera odmítat, přestože máte na sex chuť? Berte to jako další pádný důvod, proč kalhotky pravidelně měnit a zařadit do svého šatníku i smyslné kousky jako tanga Tommy Hilfiger.

5. Absolutní komfort

V upoceném a zatuchlém spodním prádle se nikdy nebudete cítit tak dobře jako v kalhotkách, které ještě voní po pracím prášku. Nezapomeňte však, že se na komfortu při nošení podílí také střih.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraSnail Bob 2 online hraPersonal Shopper 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra