Deset nutností v kabelce

12.10. 2013 • Móda 1428x

Dámská kabelka je nepostradatelná pro svoji nositelku. Je důležitým doplňkem a také nutnou potřebností, ve které je vše, co zrovna žena potřebuje. Na trhu existuje několik druhů kabelek. Dělí se podle velikosti, tvaru, také příležitosti, na kterou se hodí anebo podle materiálů. Ať taková či jiná, vždy by měla obsahovat deset nezbytností.

Zrcátko

Nepostradatelné pro ženy. Vždy musíte zkontrolovat, jak vypadáte, jestli nemáte zbytky potravy mezi zuby, nerozmazala se vám řasenka a zda nemáte moc rozcuchané vlasy. Nespoléhejte na jiné a mějte vždy svoje. Výhodou je, že může být úplně malé a přitom tak účinné. Nemusíte být na svém vzhledu závislá, ale jako pro ženu je nesmírně důležité, vypadat vždy dobře.

Kapesníčky

Hodí se vždy, i když nemáte rýmu. Třeba když si koupíte na ulici kávu a část z ní se rozlije po kelímku – hned budete hledat kapesníček v kabelce. Dobré jsou i navlhčené ubrousky, kterými otřete špinavé ruce, například od sladkého nápoje či jídla. Prodávají se ve velkém balení, ale také malém, velmi dobře skladném. Uvidíte, jak tuto vymoženost oceníte.

Žvýkačky

Svěží dech je základ příjemné konverzace. Ať žvýkačky, nebo mentolové bonbony, vždy je mějte při sobě. Po takovém obědě vám jistě přijdou vhod, zvláště, jste-li na schůzce s atraktivním protějškem. Česnek je úžasné koření a jídlo oživí, jenže může v ústech zanechat nepříjemné stopy. Žvýkačkou svůj dech osvěžíte.

Pilníček na nehty

Jako pravá dáma máte jistě pěstěné nehty. A i přes to, že se o ně perfektně staráte, a používáte všechny potřebné prostředky, kosmetiku, může se stát, že sám vám nějaký nehet zalomí nebo rovnou celý zlomí. Abyste jako pravá dáma neustále dobře vypadala, mějte u sebe vždy pilníček na nehty a poškozený nehet opravte.

Peníze

Vždy u sebe mějte nějakou tu korunu. I když si berete malé psaníčko a jdete na oslavu, kde je vše zajištěné. Nikdy nevíte, do jaké situace se dostanete a zda nebudete nějaké peníze potřebovat. Ideální je mít s sebou celou peněženku i s doklady.

Lesk na rty

Anebo balzám na rty. Je nutný nejen pro neodolatelnost rtů, ale působí i jako ochrana před mrazem, vysušením a dehydratací. Bude se vám hodit jak v zimě, tak v létě, ale pro účinnost v létě raději noste lesk na rty a v zimě mastnou pomádu – mohla by se v letního horka rozpustit, ale v zimě rty lépe ochrání.

Krém na ruce

Pokud chcete mít hebké a jemné ruce, musíte si je po každém umytí, ale i během dne mazat krémem na ruce. Proto ho noste neustále s sebou. Jakmile si na něj zvyknete, přijde vám normální si pravidelně mazat ruce a ty pak budou skvělé a hebké.

Klíče

Vždy budete potřebovat klíče – od domu, bytu, kanceláře anebo auta. Na klíče nikdy nezapomínejte, jinak se vám to pekelně vymstí.

Hřeben

Anebo kartáč. Cokoli, čím se učešete, pokud bude potřeba a dali tak do pořádku své neposedné vlasy. Do kabelky jsou skvělé skládací kartáče, které většinou obsahují i zrcátko. Díky tomu zabijete dvě mouchy jednou ranou.

Zubní nit

Žvýkačky jsou sice super, ale ne vždy se jim podaří odstranit všechny zbytky jídla, obzvláště mezi zuby. Než abyste dělala prazvláštní pohyby jazyka v ústech a snažila se usazeniny vyškrábnout, pořiďte si raději zubní nit, která je malá a během chvíle vás nečistot zbaví.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra