Znamení zvěrokruhu - Ryby (19.2. - 20.3.)

19.02. 2011 • Zajímavosti 3747x

Znamení Ryb dává do vínku lidem, kteří se v něm narodili, zejména velmi vyvinutý smysl pro spravedlnost, sociální cítění a ochotu pomáhat ostatním. Ryby jsou hodně plaché a již v útlém věku se jim stává, že mají nepřekonatelné problémy v komunikaci s ostatními lidmi. Plachost jim také nedovoluje vykonávat některé běžné úkony. Jde například o nakupování či zařizování určitých věcí na některém z úřadů.

Mnohým lidem narozeným v tomto znamení zůstanou zábrany až do pozdějšího věku. Časem však dochází k tomu, že si všechny běžné denní činnosti osvojí a nemají žádný další problém. Mnozí také zjistí, že právě tato plachost jim také paradoxně v určitých situacích přinese ovoce a využívají toho. Nepříjemná je také závislost Ryb na svém domácím prostředí. Právě tady se cítí bezpečně. Pohříchu jde ale o jediné místo tohoto druhu. Jinde už tomu tak není.

Doma si Ryby sní své sny o skvělé budoucnosti a přemýšlejí o zajímavých dobrodružstvích, která by mohly prožít. Lidé, kteří se narodí v tomto znamení, potřebují vykonávat povolání odpovídající jejich povaze. Když se to podaří, tak v zaměstnání doslova září a jsou k nezastavení. Zaměstnavatelé by také měli dbát, aby tito lidé měli svůj klid tolik potřebný k jejich zahloubanosti. 

Vztah Ryb k ostatním lidem

Ostatní lidé si s těmi, kteří se narodili ve znamení Ryb, příliš neužijí, jelikož ti jsou velmi stydliví a plaší. Hodně složitě se seznamují jak se svými vrstevníky, tak také s lidmi mladšími a staršími. Díky své neuvěřitelné fantazii se ale ryby, pokud se už tedy s někým seznámí, dovedou do jeho osobnosti vžít. Ve znamení Ryb se narodila spousta spisovatelů, zejména básníků. Výjimkou nejsou ani herci a výtvarníci. Právě u těchto profesí se dokážou nejlépe realizovat. Ryby jsou také ale poměrně ovlivnitelné a svou fantazii umí využít i nekalým způsobem k páchání různé podvodné činnosti. 

Jak lidé narození ve znamení Ryb vypadají?

Lidé narození ve znamení Ryb vypadají na první pohled velmi nemotorně, ale zdání klame. Nemotorní ve skutečnosti nejsou. Když se na ně člověk zadívá, tak zjistí, že většinu času prosní a prožijí jakoby v nepřítomnosti. Jsou ale velmi citliví a starostliví. Často vzbuzují také dojem, že se jim dá věřit a že ostatní lidi dovedou pochopit. Ženy narozené v tomto znamení mají velké oči a oválný tvar tváře. Jejich pokožka je hladká a skrývá se v nich kousek ženské mysterióznosti.

Ženy narozené ve znamení Ryb

Žena narozená v rybách je zpravidla milovnicí dokonalého pohodlí. Nejvíce ze všeho miluje odpočinek a lenošení. Ráda si také zdřímne. Muži by si měli dát pozor, pokud se rozhodnou ženě - Rybě lhát. Je velmi vnímavá a jakoukoli nepravdu většinou odhalí ještě dříve, než vyjde celá najevo. Hodně často se tyto ženy do někoho zamilují, ale za chvíli zjistí, že to nebyl ten pravý, a tak vyhledávají partnera nového. Žena narozená ve znamení Ryb také nutně potřebuje uznání. Jestliže je úspěšná, čeká, že to ostatní lidé ocení.

Muži narození ve znamení Ryb

Muž narozený v Rybách se vyznačuje velkou vnitřní silou. Ve společnosti se rozhodně nesnaží zaujmout výsadní postavení, ale přesto na něj ženy letí. Okruh jeho přátel je poměrně široký, nemá problém si z mnoha těchto mu nakloněných lidí vybírat. Ke každému je nakloněný. Když s ním budete mluvit, tak vám přijde, jako by byl duchem nepřítomný. Miluje smyslné ženy a chce, aby se probudila jeho dominantnost. Ženy, které si vybírá, musejí mít pro něj i ducha, pouhý vnější vzhled je málo. Potřebuje něžnost a jemnost. Tyto vlastnosti jsou důležitější než vnadné křivky. 

Známé osobnosti narozené ve znamení Ryb

Albert Einstein, George Washington, Bruce Willis, Victor Hugo, Bedřich Smetana, Karolína Světlá, Lucie Vondráčková, Cindy Crawfordová, Martin Dejdar, Jiří Menzel.  

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra