Projekt Byty na Vackově přichází s moderním pojetím prostoru

27.08. 2019 • Zajímavosti 659x

Dříve omšelá a nevyužitá, dnes dýchající a atraktivní lokalita. Horní Žižkov se mění a stává se z něj místo, kde stojí za to žít. A to hlavně díky vznikajícímu projektu Byty na Vackově, který revitalizuje zdejší ojedinělé prostředí. Jaké byty budou k dispozici a jaké jsou hlavní výhody tohoto místa a jeho okolí?

K dispozici budou byty 1+kk až 5+kk

V novém komplexu budov bude celkem 342 bytů a také 5 nebytových prostor plus ateliéry. Byty jsou dimenzované tak, aby si mezi nimi vybraly mladé páry i rodiny s dětmi. Jedná se o prostorné a slunné jednotky s výhledem do okolní zeleně v asymetricky řešeném bloku budov, který nabídne dostatek zázemí pro odpočinek a relaxaci. V přízemních bytech budou i předzahrádky.

Prodej bytů na pražském Žižkově už je v procesu, stále je mnoho bytových jednotek na výběr. Stavba by měla být dokončena v roce 2020 a v první polovině roku 2021 už by se sem měli stěhovat první spokojení majitelé.

Byty jsou řešeny tak, aby do nich byl zajištěn co nejlepší přísun denního světla, a to i díky balkonům a lodžiím. Komplex bude mít i střešní terasu.

V okolí je plno možností aktivního vyžití

Budovy budou mít maximálně 12 pater a díky elegantnímu architektonickému řešení se nebude jednat o žádné strohé panelákové budovy, jak je známe z dob minulých.

Bydlení na Vackově sebou navíc nese řadu výhod. V okolí bývalého nákladového nádraží je mnoho míst, kam si jít po práci vyčistit hlavu a zároveň jsou v blízkosti i obchody, restaurace a další potřebné občanské vybavení. Třeba například i oblíbené kino Aero.

Ulice Malešická, v jejímž okolí se projekt realizuje, leží v blízkosti poklidného parku Židovské pece. Je odtud také pěkná procházka k Vítkovskému památníku nebo Žižkovské věži. Klidná lokalita, plno zeleně a dobrá dostupnost do centra dělají z bytů na Vackově opravdu lukrativní záležitost.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraSnail Bob 2 online hraPersonal Shopper 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra