Také toužíte po dlouhých a krásných vlasech?

06.05. 2019 • Krása 317x

Snem snad každé ženy je mít krásné a dlouhé vlasy, ne každá je však bohatá kštice dopřána. Některá to řeší parukou, jiná prodloužením svých vlasů. Prodlužování vlasů se stává, v poslední době, velmi oblíbeným trendem. Pokud patříte mezi ty ženy, které mají vlasy krátké, ale ráda byste si dopřála změnu v podobě vlasů dlouhých, ale nechcete čekat věčnost, než vám dorostou, pak je tato vlasová úprava ideální volbou právě pro vás.

Můžete navštívit kadeřníka, který využije třeba pracnou metodu naplétání, nebo si vlasy prodloužíte sama a dokonce v pohodlí domova. Že to není možné? Ale ano. Jak na to?

Revoluční metoda CLIP IN VLASY

Tato metoda nabízí levné clip in prodloužení vaší kštice. Je to kvalitní výsledek za velmi přijatelnou cenu. Mezi hlavní přednosti této metody patří snadná aplikace a to v domácích podmínkách. Účes můžete změnit během několika málo minut a prodloužení vlasů není trvalé. Dlouhé vlasy můžete nosit jen někdy. Další výhodou, je, že vlasy můžete upravovat běžným způsobem – žehlit či natáčet.

Sadu pro CLIP IN VLASY si můžete pořídit v e-shopu oxyextensions. Pokud se obáváte, že se váš odstín bude od odstínu CLIP IN VLASY lišit, nemusíte se bát. V nabídce naleznete 10 různých barev a dokonce tři různé délky. Změna účesu tak bude velmi snadná a velmi rychlá.Jednotlivé části se připínají pomocí clip in spon. Sada pro přípravu účesu obsahuje několik pásků vlasů o různých šířkách. Jestliže budete vytvářet více pater, je potřeba postupovat směrem od spodní části hlavy k temeni. CLIP IN VLASY z nabídky e-shopu  oxyextensions jsou velmi kvalitní a vykouzlí dokonalý účes, který vám bude závidět každý.

Vyzkoušet můžete také příčesky prémiové, které vytvoří účes ještě objemnější.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články
Nej online hry
Bubble Glee online hraRise of Atlantis online hraSara Super Spa online hraMahjong Alchemy online hraPersonal Shopper 2 online hraSnail Bob 2 online hraLady Gaga Celebrity Makeover online hra